Loading...
Vyrobeno v Německu
Bio čokoládové posypky 150g - RUF

Bio čokoládové posypky 150g - RUF

bez lepku bez lepku
vegan vegan
Bio čokoládové posypky. Balení 150 g.
Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

76 Kč
50.7 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Čokoládové posypky využijete při pečení vánočního cukroví a do sušenek, kde jsou naprostou nutností. Zeptejte se někoho, kdo peče s dětmi. Bez čokoládových posypů je pečení (a jedení) jen z poloviny tak hezké. Jsou také skvělou polevou na zmrzlinu, pudinky a další dezerty. Čokoládové posypy jsou také zvláštní pochoutkou na krásném plátku čerstvého chleba namazaného máslem. Tyto bio chipsy polevy obsahují minimálně 32 % kakaa, takže jsou pozoruhodně bohaté a čokoládové. Používáme pouze suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství a místo klasického bílého cukru používáme surový třtinový cukr.

Hmotnost

Balení obsahuje: 150 g

Složení produktu

surový třtinový cukr, kakaová hmota z kontrolovaného ekologického zemědělství

Alergeny mléko, skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1974 kJ
Energetická hodnota kcal 471,7 kcal
Tuky 17 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 10 g
Sacharidy 72 g
    - z toho cukry 68 g
Bílkoviny 4,6 g
Sůl 0,03 g

Země původu

Německo

Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Bio výrobky
Čokoládové zdobení
Výrobce RUF
EAN 4002809025570
Kód produktu 12557

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Bio prášek do pečiva 3x20g - RUF

Bio prášek do pečiva 3x20g - RUF

Krém z tatarky s kypřícím práškem do pečiva je perfektní alternativou ke klasickému prášku do peči

23 Kč
115 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bio želatina - RUF

Bio želatina - RUF

Bio želatina. Směs vystačí na 6 plátků želatiny (500 ml.

54 Kč
200 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bio Agar 2x15g pro vegany - RUF

Bio Agar 2x15g pro vegany - RUF

Bio agar pro vegany. Balení 2 x 15 g.

42 Kč
140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bio poleva 150g tmavá 70% kakaa - RUF

Bio poleva 150g tmavá 70% kakaa - RUF

Bio poleva 150g tmavá 70% kakaa

131 Kč
87.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks