Loading...

RUF

ruf.png

Ruf je Německá společnost, kterou založili Clemens Rump a Hubert Flerlage před 100 lety. Hlavním principem naší společnosti je nabízet kvalitní výrobky za dostupnou cenu. Pokud jde o naše recepty a přísady, které používáme, nikdy neděláme kompromisy. Pro naše výrobky používáme pouze ty nejkvalitnější suroviny a při pořizování surovin úzce spolupracujeme s našimi dodavateli.


Počet produktů: 115
Vyrobeno v Německu
Jedlé fixy sada 8 barev - RUF

Jedlé fixy sada 8 barev - RUF

Sada jedlých fixů obsahuje osm různých barev. Fixy jsou naplněny potravinářským barvivem.

240 Kč

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Práškový krém ke našlehání 80 g- RUF

Práškový krém ke našlehání 80 g- RUF

RUF práškový krém k našlehání 80 g je praktická směs pro rychlou přípravu lehkého

24 Kč
30 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Plátková želatina - čirá - RUF

Plátková želatina - čirá - RUF

Želatina je pomocníkem pro výrobu aspiků, ovocných řezů a dortů, ale i pro další oblíbené pokrmy. Obs

60 Kč
300 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Ztužovač šlehačky 5ks x 8g - RUF

Ztužovač šlehačky 5ks x 8g - RUF

Stabilizátor šlehačky zajistí, že váš dort či koláč bude i po několika hodinách stále krásně ozdob

32 Kč
400 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Cukrové zdobení oči 75g - RUF

Cukrové zdobení oči 75g - RUF

Cukrové zdobení oči RUF. Balení 75 g.

116 Kč
154.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Želatina v prášku - čirá 3x12g - RUF

Želatina v prášku - čirá 3x12g - RUF

Připravit polevu na glazované koláče je s tímto přípravkem velice jednoduché.

21 Kč
58.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Směs na vanilkový krém 100g - RUF

Směs na vanilkový krém 100g - RUF

Směs na lahodný vanilkový krém

39 Kč
39 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Perličky barevné duhové 80g - RUF

Perličky barevné duhové 80g - RUF

Perličky duhové barevné. Balení 80 g.

68 Kč
85 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bio listová želatina bílá 12ks 20g

Bio listová želatina bílá 12ks 20g

Bio plátková želatina ti pomůže vytvořit dokonale pevné krémy, dezerty i želé bez složitého odměřo

52 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Perličky modro bílé 85g - RUF

Perličky modro bílé 85g - RUF

Perličky modrobílé. Balení 85 g.

68 Kč
80 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bezlepková směs na čokoládové muffiny 350g - RUF

Bezlepková směs na čokoládové muffiny 350g - RUF

Bezlepková směs na přípravu chutných čokoládových muffinů.

102 Kč
29.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Pasta Tonka 50g - RUF

Pasta Tonka 50g - RUF

Pasta tonka. Balení 50 g.

83 Kč
166 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Mini marshmallows 45g - RUF

Mini marshmallows 45g - RUF

Mini mashmallows. Balení 45 g.

43 Kč
95.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Směs bezlepková na brownies 420g - RUF

Směs bezlepková na brownies 420g - RUF

Bezlepkové brownies si může dopřát skutečně každý. Směs na jejich přípravu obsahuje kvalitní ingredie

115 Kč
27.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva zelená BIO 25g - RUF

Gelová barva zelená BIO 25g - RUF

BIO gelová barva zelená RUF. Balení 25 g.

65 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Máslový krém 140g - RUF

Máslový krém 140g - RUF

Máslový krém vhodný do dortů, cupcake a dalších cukrářských výrobků. Balení 140 g.

45 Kč
32.1 Kč / 100g

Skladem 5 ks
Vyrobeno v Německu
Kandované třešně 100g - RUF

Kandované třešně 100g - RUF

Maraschino třešeň. Balení 100 g.

74 Kč
74 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Burbon pasta vanilka 75g- RUF

Burbon pasta vanilka 75g- RUF

Burbon pasta vanilka. Balení 75 g.

94 Kč
125.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoládové zdobení 38g - RUF

Čokoládové zdobení 38g - RUF

Čokoládové zdobení od RUF. Balení 38 g.

76 Kč
200 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Želatina v prášku - červená 3x12g - RUF

Želatina v prášku - červená 3x12g - RUF

Připravit polevu na glazované koláče je s tímto přípravkem velice jednoduché.

20 Kč
55.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva modrá BIO 25g - RUF

Gelová barva modrá BIO 25g - RUF

Gelová barva modrá, BIO. Balení 25 g.

69 Kč
276 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva růžová BIO 25g - RUF

Gelová barva růžová BIO 25g - RUF

BIO gelová barva růžová RUF. Balení 25 g.

69 Kč
276 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Zdobení kávová zrna 75g - RUF

Zdobení kávová zrna 75g - RUF

Zdobení kávová zrna. Balení 75 g.

76 Kč
101.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Zdobení perličky 165g ideální na cakepops - RUF

Zdobení perličky 165g ideální na cakepops - RUF

Zdobení perličky je vhodné na cakepops. Balení 165 g.

91 Kč
55.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Směs na lahodné dortové těsto 400g - RUF

Směs na lahodné dortové těsto 400g - RUF

Směs na lahodné dortové těsto umožní připravovat piškotové dezerty dle vlastního uvážení.

62 Kč
15.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bio Agar 2x15g pro vegany - RUF

Bio Agar 2x15g pro vegany - RUF

Bio agar pro vegany. Balení 2 x 15 g.

42 Kč
140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Aroma citrón 4x2ml - RUF

Aroma citrón 4x2ml - RUF

Potravinářské aroma citrón. Balení 4x2 ml.

24 Kč
300 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Směs na citrónovou buchtu s polevou - RUF

Směs na citrónovou buchtu s polevou - RUF

Bezlepková směs na přípravu citronové buchy s polevou.

85 Kč
16 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Cukrové zdobení barevné perličky 125g - RUF

Cukrové zdobení barevné perličky 125g - RUF

Cukrové zdobení barevné perličky. Balení 125 g.

100 Kč
80 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Karamelový puding 3x42g - RUF

Karamelový puding 3x42g - RUF

Karamelový pudink RUF je vysoce kvalitní prášek pro přípravu studeného či teplého dezertu.

27 Kč
21.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Plátková želatina - červená - RUF

Plátková želatina - červená - RUF

Červená želatina je pomocníkem pro výrobu aspiků, ovocných řezů a dortů, ale i pro další oblíbené

54 Kč
270 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Vanilkový extrakt 77g - RUF

Vanilkový extrakt 77g - RUF

Vanilkový extrakt nahradí vanilkové lusky. Jeho využití je v kuchyni skutečně pestré.

119 Kč
154.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Vanilkový puding 5ks x 37g - RUF

Vanilkový puding 5ks x 37g - RUF

Vanilkový pudink RUF je vysoce kvalitní prášek pro přípravu studeného či teplého dezertu.

16 Kč
8.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Cukrové zdobení červeno růžové 85g - RUF

Cukrové zdobení červeno růžové 85g - RUF

Cukrové zdobení červeno-růžové 85 g.

63 Kč
74.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Čokoládová poleva na dorty 200g - RUF

Čokoládová poleva na dorty 200g - RUF

Čokoládová poleva na dorty, sušenky i koláče. 200 g v balení.

48 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Vanilkový cukr 3x8g - RUF

Vanilkový cukr 3x8g - RUF

Vanilkový cukr Bourbon je kvalitní přípravek pro oslazení těst, krémů či šlehačky.

30 Kč
125 Kč / 100g

Skladem > 10 ks