Loading...
Vyrobeno v Německu
Cake dripo modrý 125g - RUF

Cake dripo modrý 125g - RUF

Cake dripo modrý. Balení 125g
Skladem 5 ks
U vás zítra 1.10.2026

61 Kč
48.8 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Asi nejkrásnější trend zdobení dortů z USA, Drip Cake Bez tohoto trendu zdobení se neobejde žádný svatební dort, narozeninový dort nebo dort na křtiny, na kterém po stranách dortu stékají hezké kapky čokolády nebo barevné bonbóny. Kapky stékají po okraji dortu, někdy v krátkých kapkách a někdy v dlouhých kapkách, což dává každému dortu velmi zvláštní vzhled. Při speciálních příležitostech, jako jsou narozeniny, svatby a křtiny, už samozřejmě nesmí chybět překapávané dorty. Jak ale nejlépe docílit odkapané polevy na dort? Odpověď je velmi jednoduchá, s naší odkapávanou polevou na dort připravenou k použití S naší odkapávanou polevou budou vaše vykouzlená díla zářit zářivou barvou vyrobenou ze 41% bílé čokolády. Trubičku na polevu stačí nahřát ve vodní lázni a poleva odkapaného dortu je připravena ke zdobení. Nádherná vůně bílé čokolády a krásná růžová barva udělají z každého dortu absolutní pastvu pro oči. S naší Drip Cake modrou polevou lze také sušenky a cupcaky pořádně vylepšit.

Hmotnost

Balení obsahuje: 125 g

Složení produktu

41% bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor lecitiny), glukózový sirup, slazené kondenzované mléko, cukr, zvlhčovadlo glycerol, sušené plnotučné mléko, voda, modifikovaný škrob, želírující látka karagenan, kyselina citrónová, barva patentní modrá V, konzervant sorban draselný, sůl.

Alergeny lepek, mléko, skořápkové plody, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1709 kJ
Energetická hodnota kcal 408,4 kcal
Tuky 15,0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 11 g
Sacharidy 64 g
    - z toho cukry 47 g
Bílkoviny 4,5 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,1 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva modrá
Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Fondánová, Dip and Drip poleva
Výrobce RUF
EAN 4002809025693
Kód produktu r12569

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Cukrová poleva 150g - RUF

Cukrová poleva 150g - RUF

Hotová bílá cukrová poleva ti během pár vteřin pomůže vytvořit krásně lesklé a dokonale ozdobené d

24 Kč
16 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Fondánová hmota 1kg - Kovandovi

Cukrová hmota, která ti pomůže vytvořit perfektně lesklý povrch větrníků, věnečků i punčových řezů bě

99 Kč
9.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Poleva v prášku citrónová příchuť (100 g) DO0025 dortis

Snadná a rychlá příprava polevy.

33 Kč
33 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Carla Fondánová poleva 1 kg 3306 dortis

Carla Fondánová poleva 1 kg 3306 dortis

Carla Fondánová cukrová poleva 1 kg je čistě bílá základní fondánová hmota pro polévání věnečků, větr

105 Kč
10.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks