Loading...

Carla Cukrářská poleva mléčná (100 g)

Jemná hotová cukrářská poleva mléčná je vhodná k polévání pekařských a cukrářských výrobků, zdobení nebo formování

.

Na objednávku 4-8 dní
U vás 12.10.2026

42 Kč
42 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jemná hotová cukrářská poleva mléčná je vhodná k polévání pekařských a cukrářských výrobků, zdobení nebo formování. Použití: Sáček vložíme na 7 minut do horké vody 50°C - 60°C, po rozehřátí vyjmeme a otevřeme. Pečivo poléváme, případně polevu roztíráme nožem nebo stěrkou, poté necháme ztuhnout při pokojové teplotě nebo v lednici. Pro lepší krájení výrobku s polevou použijeme nůž nahřátý v horké vodě. Složení: cukr, plně ztužený rostlinný tuk (palmojádrový - certifikovaný tuk z trvale udržitelných zdrojů), sušené mléko odstředěné (5 %), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaová hmota, sušená syrovátka, emulgátory (sójový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát), aroma Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2430 kJ/584 kcal, tuky 41 g (z toho nasycené 39 g), sacharidy 51 g (z toho cukry 50 g), vláknina 1,2 g, bílkoviny 3,1 g, sůl 0,1 g

Použití produktu

Sáček vložíme na 7 minut do horké vody (50-60 °C), po rozehřátí vyjmeme a otevřeme. Pečivo poléváme, případně polevu roztíráme nožem nebo stěrkou, poté necháme ztuhnout při pokojové teplotě nebo v lednici. Pro lepší krájení výrobku s polevou použijeme nůž nahřátý v horké vodě.

Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

cukr, plně ztužený rostlinný tuk (palmojádrový - certifikovaný tuk z trvale udržitelných zdrojů), sušené mléko odstředěné (5 %), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaová hmota, sušená syrovátka, emulgátory (sójový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát), aroma

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2430 kJ
Energetická hodnota kcal 580,6 kcal
Tuky 41 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 39 g
Sacharidy 51 g
    - z toho cukry 50 g
Bílkoviny 3,1 g
Vláknina 1,2 g
Sůl 0,1 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva světle hnědá

Technické parametry

Kategorie: Barevné, tukové a ochucené polevy
Výrobce Carla Chocolate
EAN 8595019690035
Kód produktu DR-VH005/20

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva Master Martini 250 g je jemná růžová cukrářská poleva s lahodnou jahodovou příchutí,

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavá poleva 250g - Master Martini

Velmi kvalitní tmavá poleva na dorty, rolády, cukroví a další druhy sladkého pečiva

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Citrónová poleva 250g - Master Martini

Citronová poleva žluté barvy s vynikající jemnou chutí citrónu.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Bílá poleva 250g - Master Martini

Bílá poleva je velmi jemná, bez hrudek. Balení 250 g.

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks