Loading...

Černé košíčky na cupcake 1000ks 50x33mm - House of Marie

Černé košíčky na cupcakes. V balení 1000 ks. Rozměry 50 x 33 mm.
Skladem poslední 2 kusy
U vás pozítří 1.10.2026

810 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

V kuchyni je důležitá pestrost, vybírejte proto širokou škálu podložek na cupcaky! V naší nabídce najdete mnoho oblíbených barev – od klasické černé a bílé až po velmi výrazné odstíny jako je zlatá, červená, růžová, modrá nebo zelená. To vám umožní sladit papírové košíčky nejen k barvě samotného pečiva, ale i k dalším doplňkům či dekoracím. Pokud je dortík zlatý nebo růžový, můžete se ujistit, že papírové formičky na košíčky tónem ladí i s ostatním pečivem. Vytvoříte tak vizuálně ucelenou kompozici, která je velmi důležitá pro příležitosti jako je svatba nebo výročí, kde je nutné myslet na každý detail. Košíčky je vhodné používat spolu s formou na muffiny/cupcakes.

Výrobní společnost
House of Marie
Straten 15a Oirschot 5688
info@houseofmarie.nl
www.houseofmarie.nl/en

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické zboží pro Halloween

Jedlý papír pavouci 19,5cm - PICTURE


88 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové oči na zdobení 64ks - FunCakes

Cukrové oči na zdobení jedlý figurek i dortů. Balení obsahuje 64 ks očí.

89 Kč

Skladem > 10 ks

Zdobení world of magic 90g - Happy Sprinkles

Zdobení world of magic od Happy Sprinkles. Balení 90 g.

219 Kč

Skladem > 10 ks

Snadno rozpustná poleva v peckách 250g Oranžová - FunCakes


83 Kč
33.2 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Cukrová zdobení Halloween 55g - FunCakes

Cukrové zdobení Halloween od Fun cakes. Balení 55 g.

72 Kč
130.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrová dekorace Halloween dýně duch a strašidelný kostel 6ks - Decora

Cukrová ručně vyráběná dekorace, která je vhodná na dekoraci cupcakes a dortů. Skvěle chutná a vypadá

88 Kč

Není skladem

Související produkty Wednesday

Cukrářský košíček černý mini - House of Marie

Košíčky z kvalitního papíru na malé muffiny, dortíky, cupcakes…

65 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Metalická barva do nápojů Spirdust černá 1,5g - Roxy and Rich

Metalická barva do nápojů Spirdust. Balení 1,5 g.

133 Kč
8866.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý fix Fractal - Black (1,3 g) 6211 dortis

Jedlý fix plněný potravinářskou barvou, černý 1,3g.

153 Kč
11769.2 Kč / 100g

Na objednávku 4-8 dní
-22 %
Cukrová figurka zápich Wednesday

Cukrová figurka zápich Wednesday

Cukrová figurka zápich Wednesday
335 Kč
261 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Smartflex Black Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0150 dortis

Černá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

87 Kč
34.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g - FunCakes

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

115 Kč
46 Kč / 100g

Skladem > 10 ks