Loading...

Cukr na cukrovou vatu - 1 Kg - Vanilka - Knapro

FlossArt je profesionální barevný super hrubý cukr, který zaručuje hladkou výrobu cukrové vaty s úsporou cukru a ochranou stroje.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 2.10.2026

194 Kč
19.4 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

FlossArt – profesionální barevný super hrubý cukr na výrobu cukrové vaty

FlossArt je speciální odprášený super hrubý cukr, který je ideální pro výrobu cukrové vaty. Díky velkým krystalům cukru chrání vnitřek stroje před zanášením, prodlužuje jeho životnost a zároveň zajišťuje úspornější spotřebu. Perfektní volba pro profesionální i domácí použití.

Vlastnosti a výhody:

  • Odprášený cukr zabraňuje zanášení a chrání stroj
  • Velké krystaly pro lepší zpracování a úsporu cukru
  • Široká nabídka barev a příchutí pro atraktivní cukrovou vatu
  • Možnost kombinovat různé příchutě a vytvářet barevné mixy
  • Stabilní struktura cukru a delší doba rozpouštění

Použití:

  • Výroba cukrové vaty bez problémů s údržbou stroje
  • Profesionální stánek nebo domácí příprava sladké pochoutky
  • Kreativní kombinace příchutí a barev podle vaší fantazie

Další informace:

  • Hmotnost: různé gramáže dle nabídky
  • Balení: pytel

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Výrobní společnost
KNAPRO s.r.o.
Střížkovská 732/62, 180 00 Praha 8 – Libeň
info@knapro.cz
www.knapro.cz

Technické parametry

Kategorie: Cukr na cukrovou vatu
Výrobce Knapro
EAN 2700001304159
Kód produktu 82952

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Cukr na cukrovou vatu  - 1 Kg - Ostružina - Knapro

Cukr na cukrovou vatu - 1 Kg - Ostružina - Knapro

FlossArt je profesionální barevný super hrubý cukr, který zaručuje hladkou výrobu cukrové vaty s úspo

192 Kč
19.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr na cukrovou vatu s příchutí banánu 250g - Tasty Me

Cukr na cukrovou vatu s příchutí banánu. Balení 250 g.

73 Kč
29.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr na cukrovou vatu - 1 Kg - Meloun (Zelená) - Knapro

FlossArt je profesionální barevný super hrubý cukr, který zaručuje hladkou výrobu cukrové vaty s úspo

204 Kč
20.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr na cukrovou vatu s příchutí jahody 250g - Tasty Me

Cukr na cukrovou vatu s příchutí jahody. Balení 250 g.

79 Kč
31.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks