Loading...
Vyrobeno v Německu
Cukrové miniperličky na zdobení 85g barevné - Gunthart

Cukrové miniperličky na zdobení 85g barevné - Gunthart

bez lepku bez lepku
Cukrové sypání může mít i podobu miniperliček. Jsou určeny pro přímé zdobení. 85 g v balení.
Není skladem

59 Kč
69.4 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Cukrový máček na zdobení nejrůznějších dezertů. Cukrové sypání je možné využít na zdobení nejrůznějších dezertů, zákusků, na dorty, poháry. V balení 85 g barevných kuliček.

Hmotnost

Balení obsahuje: 85 g

Složení produktu

cukr, kukuřičný škrob, glukózový sirup, aroma, glazura včelí vosk, koncentrát karthamus, barvy: E 100, E 120, E 131, E 160a, E 162

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1629 kJ
Energetická hodnota kcal 389,2 kcal
Tuky 0,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 94 g
    - z toho cukry 64 g
Bílkoviny 0,5 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva mix
Výrobní společnost
Günthart & Co. KG
Hauptstraße 37 Hohentengen a.H. D-79801
nederland@guenthart.com
www.guenthart.nl

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrový máček
Výrobce Gunthart
EAN 4049583113949
Kód produktu 1394

Recenze

100 %
Miniperličky používám na zdobení perníčků – do vlhké polevy tisknu dekoraci. Výsledek působí velmi efektně. Hodí se na svatební perníčky i dárkové perníčky k narozeninám.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks