Loading...
- 15%
Cukrové perličky metalické tmavě růžové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické tmavě růžové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm růžové metalické. Balení 80 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 2.10.2026

100 Kč
85 Kč
106.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Cukrářské posypky v růžové metalické barvě jsou osvědčeným způsobem, jak zajímavě ozdobit dort nebo jinou sladkou pochoutku. Hotové doplňky, jako jsou cukrové perly, vám umožní vytvořit krásnou dekoraci ve vaší domácí kuchyni. Používají je také profesionální cukráři k dozdobení dortů a jiného pečiva. Perličky máme v různých barvách, velikostech a tvarech. Díky tomu je lze snadno sladit s dalšími detaily na pečivu nebo dezertech. Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému. Pokud chcete, aby větší části dekorace drželi například na potahovém dortu, můžete tento druh zdobení k dortům lepit polotuhou čokoládou, nebo glazurou na perníčky. s posypky pracujte nejlépe nad miskou, či plechem s okrajem.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

bílý cukr, ušlechtilá pšeničná mouka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rostlinný olej), mastek, potravinářská barviva: E122, E155, E174.

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1480 kJ
Energetická hodnota kcal 353,6 kcal
Tuky 0,17 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,03 g
Sacharidy 87,4 g
    - z toho cukry 76,3 g
Bílkoviny 1,7 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,001 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrový máček
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116715851
Kód produktu ilc1170

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks