Loading...

Cukrové perličky mix zlaté 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky mix zlaté. Balení 80 g.
Není skladem

95 Kč
118.8 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Nádherná směs cukrových posypů ve zlaté barvě s patřičným odleskem. Hodí se pro útulné adventní holčičí večery u krbu nebo na sladké pečení pro vaši sestřičku nebo vaše vlastní děti. Mix obsahuje drobné i o něco větší cukrové perličky zlaté barvy. Vypadá skvěle zejména na klasické bílé polevě. Cukrové posypy I Love cakes jsou kvalitní produkt v různých variantách. Jedná se o univerzální dekorace, které vám pomohou doladit vaše chutné pečivo. Další obrovskou výhodou perel je jejich snadná aplikace. Stačí je položit na vámi vybraný povrch a je hotovo. Perly se perfektně hodí k cukrové pastě a dalším. Lze je kombinovat s různými krémy. V naší nabídce najdete jemné cukrové perly, které lze bez obav konzumovat i s dezertem. Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116716872
Kód produktu ilc1048

Recenze

100 %
Vše jako na obrázku. Spokojenost. ????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové perličky metalické tmavě zlaté 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm tmavě zlaté metalické. Balení 80 g.

97 Kč
121.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks