Loading...
Akce
Cukrové perličky růžové metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES

Cukrové perličky růžové metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm růžové metalické. Balení 1 kg.
Skladem poslední 1 kus
U vás 5.10.2026

334 Kč
33.4 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Sypání má podobu drobných kuliček. Mají pouze 2 mm v průměru a mají krásnou růžovou metalickou barvu. Jedná se o sladký posyp z řady unikátních produktů od ILOVECAKES. Nemění chuť zdobených výrobků, je vyroben z přírodních barviv a má chuť cukrové pasty. Jedná se o velmi univerzální zdobení, ideální na dekorování cupcaků, sušenek, perníčků, muffinů, dortů, zákusků, pečiva, dortů, pralinek, lanýžů, čokolády, zmrzliny a mnoha dalších sladkých výrobků, zejména těch s krémy a polevou. Je vhodný pro každou příležitost: svatba, karneval, narozeniny, Den matek a mnoho dalších. Baleno v praktické šroubovací dóze. Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému. Pokud chcete, aby větší části dekorace drželi například na potahovém dortu, můžete tento druh zdobení k dortům lepit polotuhou čokoládou, nebo glazurou na perníčky. s posypky pracujte nejlépe nad miskou, či plechem s okrajem.

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

bílý cukr, ušlechtilá pšeničná mouka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rostlinný olej), mastek, potravinářská barviva: E174, E122.

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 180 kJ
Energetická hodnota kcal 43 kcal
Tuky 0,17 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,03 g
Sacharidy 87,4 g
    - z toho cukry 76,3 g
Bílkoviny 1,7 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,001 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrové zdobení 1kg
Cukrový máček
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116717190
Kód produktu ilc284

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks