Loading...

Cukrové perly světle fialové perleťové (50 g) FL25858 dortis

Světle fialové perličky na jedlé cukrářské zdobení
PRODEJ UKONČEN
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Perličky s průměrem cca 0,4 milimetru světle fialové barvy na zdobení dortů, rolád, zákusků a cukroví, ale také na muffiny nebo zmrzlinové i ovocné poháry. Skladují se v teplotě 20 až 25° Celsia.

Složení: dextroza, cukr 31,4%, glukozový sirup pšeničný, rýžová mouka, E120, E132, E171, E555 - prostředek proti spékání, glazurovaní prostředek E904, přírodní aroma, kyselina citronová E330, rostlinný tuk kokosový a sůl. Obsahují alergeny lepku, přidaných solí, sacharozy a fruktozy

Složení produktu

dextroza, cukr 31,4%, glukozový sirup pšeničný, rýžová mouka, E120, E132, E171, E555 - prostředek proti spékání, glazurovaní prostředek E904, přírodní aroma, kyselina citronová E330, rostlinný tuk kokosový a sůl

Alergeny lepek

Další informace

Barva fialová
Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Výrobce dortis
EAN 2017000004226
Kód produktu DR-FL25858

Recenze

Krásné perličky, jako na obrázku.
????????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Čokoládové kamínky v barevné krustě (70 g)

Čokoládové kamínky v barevné krustě. Balení 70 g.

48 Kč
68.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-21 %
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks