Loading...

Cukrové zdobení 90g Unicorn párty - Super Streusel

Cukrové zdobení Unicorn party mix. Balení 90 g.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 1.10.2026

254 Kč
282.2 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Směs posypů nadchne nejen holčičky, které jednorožce milují. Kromě růžových jednorožců najdete také kousky obřích srdcí, konfet a třpytivých cukrových posypů. K tomu pořádná porce čokoládových kuliček v barvě lila, modré a růžové cukrové tyčinky.

Hmotnost

Balení obsahuje: 90 g

Složení produktu

cukr, pšeničný škrob, glukóza, bramborový škrob, glukózový sirup, slunečnicový olej, rýžová mouka, rostlinný olej (kokos), mléčná čokoláda [cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma], pšeničná krupice, stabilizátor E4: arabská guma (i) arabská; Rýžový škrob, barviva: E120, E171, E132, E153, E133, E174, E141; E555; Želatina (FISH), zvlhčovadlo: E1520; Emulgátor: E472a; Nátěrové látky: šelak, E901, karnaubský vosk, E464;

Alergeny lepek, mléko, skořápkové plody, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1770 kJ
Energetická hodnota kcal 422,9 kcal
Tuky 5,9 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 3,4 g
Sacharidy 90 g
    - z toho cukry 79,7 g
Bílkoviny 1,2 g
Sůl 0,1 g

Země původu

Německo

Výrobní společnost
Super Streusel GmbH
Ruhrstraße 114 Hamburg 22761
superservice@superstreusel.de
www.superstreusel.de

Recenze

100 %
Krásné s čokoládovými kuličkami ????????
Perfektní
Překrásné zdobení
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Papírové ubrousky Unicorn 10ks 16x16cm - Party Pal

Papírové ubrousky unicorn. Rozměr 33 x 33 cm, v balení 10 ks.

41 Kč

Skladem > 5 ks

Cukrová figurka duha a obláčky

Cukrový zápich duha s mraky.

350 Kč
479.5 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Zdobení na dort - jednorožec 60g - PME

Zdobení na dort jednorožec. Balení 60 g.

100 Kč
166.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
-38 %
Sada vykrajovátek unicorn 8ks - Cakesicq

Sada vykrajovátek unicorn 8ks - Cakesicq

Sada plastových vykrajovátek Unicorn. Balení 8 ks.
96 Kč
59 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení jednorožec 70g - FunCakes

Cukrové zdobení jednorožec. Balen 70 g.

126 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-29 %
Zápich do dortu růžový jednorožec 7x7,5 cm - Cakesicq

Zápich do dortu růžový jednorožec 7x7,5 cm - Cakesicq

Zápich do dortu růžový jednorožec
42 Kč
30 Kč

Skladem > 5 ks