Loading...

Cukrové zdobení mix

Počet produktů: 86
Akce
- 32%
Cukrové zdobení Holubičky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Holubičky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Holubičky. Balení 80 g.
101 Kč
69 Kč
86.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení tyčinky barevné 80g -

Cukrové zdobení v podobě barevných tyčinek je vhodné jako přízdoba dortů, zákusků či pohárů.

36 Kč
45 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Před vámi leží kouzelná krajina pokrytá sněhem a ledem, která vás zve na dobrodružství.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení sladká mořská panna 90g - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení mořská panna. Balení 90 g.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 24%
Cukrové zdobení Medvědí příběh 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Medvědí příběh 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Medvědí příběh. Balení 80 g.
101 Kč
77 Kč
96.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení world of magic 90g - Happy Sprinkles

Zdobení world of magic od Happy Sprinkles. Balení 90 g.

219 Kč

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Dekor mix růžový (50 g) DO0033 dortis

Zdobíte rádi své dezerty a rádi zkoušíte nové věci? Máme pro Vás tip! Jedinečné růžovobílé perleťové

80 Kč
160 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení 90g Unicorn párty - Super Streusel

Cukrové zdobení Unicorn party mix. Balení 90 g.

254 Kč
282.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení 90g moře UnderTheSea - Super Streusel

Cukrové zdobení mix barev moře UnderTheSea. Balení 90 g.

203 Kč
225.6 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Perličky modré MeeresBlubb 180g - Super Streusel

Perličky modré MeeresBlubb. Balení 180 g.

253 Kč
140.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 23%
Cukrové zdobení Modro-stříbrní medvídci 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Modro-stříbrní medvídci 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení modro-stříbrní medvídci. Balení 1 kg.
101 Kč
78 Kč
97.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Zdobení písmenka 45g - RUF

Zdobení písmenka 45g - RUF

Barevné zdobení ve tvaru písmenek. Balení 45 g.

47 Kč
104.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrová písmenka BAREVNÁ 40 g - Vola colori

Jedlá barevná písmenka na dekoraci dortů a dalších druhů cukrářského pečiva

66 Kč
165 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení Rozkvetlá louka 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Rozkvetlá louka. Balení 80 g.

106 Kč
132.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení jurassic party 90g - Happy Sprinkles

Zdobení Jurassic party. Balení 90 g.

214 Kč
237.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 21%
Cukrové zdobení Stříbrný poklad 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Stříbrný poklad 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Stříbrný poklad. Balení 80 g.
147 Kč
116 Kč
145 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení oslava 90g 0626 - Happy Sprinkles

Perfektní pro každou příležitost

221 Kč
245.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení štastný navěky 90g - Happy Sprinkles

Slyšte zvonit svatební zvony - oblečené v bílém s kyticí květin, které se chystají projít uličkou.

210 Kč
233.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení 90g barevné konfety - Super Streusel

Cukrové zdobení 90g barevné konfety na dorty od firmy Super Streusel.

219 Kč
243.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení 90g bílo zlaté Love Birds - Super Streusel

Cukrové zdobení v bílo-zlaté kombinaci. Balení 90 g.

213 Kč
236.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení Zimní pohádka 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Zimní pohádka. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Šeříková krása 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Šeříková krása. Balení 80 g.

106 Kč
132.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Akce
- 11%
Cukrové zdobení Zlatý mix 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Zlatý mix 80g - I LOVE CAKES

64 Kč
57 Kč
71.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení kosmická galaxie 90g - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení kosmická galaxie. Balení 90 g.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení cukrová vata 90g - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení cukrová vata. Balení 90 g.

209 Kč
232.2 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení but first, unicorns 90g - Happy Sprinkles

Zdobení but first, unicorn. Balení 90 g.

210 Kč
233.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení na dort - mořská víla 60g - PME

Zdobení na dort - téma mořská víla. Balení 60 g.

101 Kč
168.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení Popelčin sen 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Popelčin sen. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení 90g růžový valentýn - Super Streusel

Cukrové zdobení růžový Valentýn od Super Streusel. Balení 90 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení princezny deník 90g - Happy Sprinkles


213 Kč
236.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Akce
Cukrové zdobení Letní den 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Letní den 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Letní den. Balení 80 g.

48 Kč
60 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Cukrové zdobení mix moře 140g - RUF

Cukrové zdobení mix moře 140g - RUF

Barevné cukrové zdobení party mix moře. Balení 140 g.

85 Kč

Skladem > 5 ks
Vyrobeno v Německu
Cukrové zdobení párty mix 140g - RUF

Cukrové zdobení párty mix 140g - RUF

Barevné cukrové zdobení party mix. Balení 140 g.

85 Kč

Skladem > 5 ks

Zdobení na dort - duha 60g - PME

Zdobení na dort v barvách duhy. Balení 60 g.

100 Kč
166.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Zdobení na dort - fotbal 60g - PME

Zdobení na dort s tématikou fotbal. Balení 60 g.

101 Kč
168.3 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Různé druhy přísad do pečení vám umožní zcela změnit jejich tvář a účinně dodat skvělou chuť. Zvlášť když jsou správně vybrány – v naší nabídce najdete cukrové zdobení v různých mixech. Připravený dort udělají sladší a příjemnější. Dodávají se v mnoha zajímavých variantách, které si můžete snadno vybrat podle vlastních požadavků. Nabízíme produkty, které jsou rozmanité nejen tvarem a formou. Za pozornost stojí také jejich barva. Koneckonců, je to všechno o dekoraci. Barevné posypy na dort učiní jeho příjem mnohem příjemnějším. Z tohoto důvodu se je vyplatí používat při přípravě pečiva pro děti, k narozeninám či na vánoční cukroví. Stačí si jen promyslet, jak by měla výsledná struktura vypadat. U nás najdete cukrové zdobení mix od značek Happy Sprinkles, Scrumptious, Super Streusel a mnoho dalších. Ozdoby by měly chuť dortu efektně doplňovat, nemohou od něj odvádět pozornost ani ho dělat nepoživatelným. Takto široký výběr rozhodně usnadňuje konečné rozhodnutí. Bez ohledu na typ pečení. Při zájmu o posypy na sušenky, zmrzlinu, donuty nebo dezerty je samozřejmě důležitá i chuť.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.