Loading...
Akce
- 28%
Cukrové zdobení stříbrné hvězdy 1kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení stříbrné hvězdy 1kg - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení stříbrné hvězdy. Balení 1 kg.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 2.10.2026

557 Kč
401 Kč
40.1 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Cukrové posypky ve tvaru stříbrných hvězdiček jsou ozdobným doplňkem pečiva a dezertů, které navodí kouzlo nejen vánoční atmosféry. Díky svému jedinečnému lesklému vzhledu a tvaru hvězdy je ideální pro zdobení dortů, muffinů, perníků a zmrzliny. Barevné, lesklé prvky přitahují pozornost a dodávají pečivu elegantní vzhled. Ideální k dekoraci při různých příležitostech, zejména v období svátků, jako jsou Vánoce nebo Silvestr. Dostupné v praktickém balení, které usnadňuje skladování a dávkování. Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému. Pokud chcete, aby větší části dekorace drželi například na potahovém dortu, můžete tento druh zdobení k dortům lepit polotuhou čokoládou, nebo glazurou na perníčky. s posypky pracujte nejlépe nad miskou, či plechem s okrajem.

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

bílý cukr, vysoce kvalitní pšeničná mouka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla: E412, E415, E466, E414; leštící látka kapol (šelak, rostlinný olej), mastek, potravinářská barviva: E122, E102 , E133, E170, E174.

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1537 kJ
Energetická hodnota kcal 367,3 kcal
Tuky 3,4 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,19 g
Sacharidy 84,6 g
    - z toho cukry 59 g
Bílkoviny 3,6 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,001 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva stříbrná
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrové zdobení 1kg
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116715141
Kód produktu ilc1032

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks