Loading...

Cukrové zdobení tyčinky barevné 90g - Decora

Cukrové dekorace jsou vhodné pro přímé použití.
Skladem 4 ks
U vás pozítří 30.9.2026

70 Kč
77.8 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Cukrové zdobení ve tvaru tyčinek je vhodné pro ozdobu dortů, pohárů, nejrůznějších moučníků a dezertů či na vánoční cukroví. Vyrobeno z přírodních extrakčních barviv. Není potřeba žádná složitá příprava, zdobení je určeno k finálnímu zdobení cukrářských a pekařských výrobků. Mix barev, 90 g balení.

Hmotnost

Balení obsahuje: 90 g

Složení produktu

Cukr, rostlinný palmový tuk, glukózový sirup, emulgátor: sójový lecitin, barviva: E100, E120, E131, E132, E160a, E172; zahušťovadlo: arabská guma, aroma.

Alergeny arašídy, mléko, skořápkové plody, sója, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1779 kJ
Energetická hodnota kcal 425,1 kcal
Tuky 5,1 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 4,8 g
Sacharidy 93,6 g
    - z toho cukry 91,4 g
Bílkoviny 0,0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,0 g

Země původu

Itálie

Další informace

Barva mix
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametry

Kategorie: Produkty
Zdobení na dort tyčinky
Dekorace na dorty zdobení a sypání
Výrobce Decora
EAN 8024622047740
Kód produktu 2081115

Recenze

moc hezké
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Cukrové zdobení tyčinky barevné 80g -

Cukrové zdobení v podobě barevných tyčinek je vhodné jako přízdoba dortů, zákusků či pohárů.

36 Kč
45 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení tyčinky levandulové 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení tyčinky levandulové. Balení 80 g.

48 Kč
60 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové tyčinky červené 80g - I LOVE CAKES

Cukrové tyčinky červené. Balení 80 g.

64 Kč
80 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 19%
Cukrové zdobení tyčinky žluté 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení tyčinky žluté 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení tyčinky žluté. Balení 80 g.
44 Kč
36 Kč
45 Kč / 100g

Skladem > 10 ks