Loading...

Cukrové zdobení vánoční hvězdičky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení vánoční hvězdičky. Balení 80 g.
Není skladem

64 Kč
80 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Cukrové posypky ve tvaru hvězdiček jsou perfektním způsobem, jak ozdobit dorty, koláče, muffiny, dezerty, zmrzlinu, ale i sušenky, perníčky a koláčky. Díky svým malým estetickým prvkům dodají posypky každému pečenému výrobku elegantní, slavnostní charakter. Na zdobení dortů, dezertů, muffinů, zákusků, zmrzliny Ideální pro zdobení cukroví, perníčků a dortů. Hodí se i na poháry či palačinky.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

bílý cukr, vysoce kvalitní pšeničná mouka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla: E412, E415, E466, E414; leštící látka kapol (šelak, rostlinný olej), mastek, potravinářská barviva: E133, E102 , E124.

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1537 kJ
Energetická hodnota kcal 367,3 kcal
Tuky 3,4 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,19 g
Sacharidy 84,6 g
    - z toho cukry 59 g
Bílkoviny 3,6 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,001 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva bílá / zelená / červená
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické vánoční zboží

Zdobení red nose 90g - Happy Sprinkles

Mix vánočního sypání Red nose od Happy sprinkles. Balení 90 g.

202 Kč
224.4 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Krabička na cukroví vánoční stromeček 36x22x5cm - Alvarak

Modrá krabička na cukroví. Rozměry 36 x 22 x 5 cm.

79 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko Čepice, 4,8 x 5,5 cm - Smolík

Vykrajovátko čepice, rozměr 4,8 x 5,5 cm.

20 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátka sněhové vločky 8ks - Decora

Vykrajovátka sněhových vloček. V balení 8 ks různých velikostí.

239 Kč

Skladem 5 ks

Vánoční zdobení cukrové hůlky 25g - PME

Veselé červenobílé cukrové hůlky dodají tvému vánočnímu pečení okamžitý kouzelný efekt a nádherně sla

53 Kč
212 Kč / 100g

Není skladem

Krabička na cukroví domeček 4ks - Ibili

Praktická krabička na cukroví v podobě perníkové chaloupky je opakovatelně použitelná.

143 Kč

Skladem > 5 ks