Loading...

Dekorativní prachová barva Fractal - Orchid Purple (1,7 g) 4868 dortis

není určeno ke konzumaci není určeno ke konzumaci

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmot za sucha nebo kreslení za mokra (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem)

.

Skladem > 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

113 Kč
6647.1 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmot za sucha nebo kreslení za mokra (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).Barva je netoxická, ale je doporučeno využívat ji spíše na barvení menších cukrových květů a různých marcipánových drobností, které se dále nekonzumují. Nedoporučuje se používat ji do krémů a k obarvení hmot. Slouží spíše k dekorativním účelům a je označena jako "netoxická - nejedlá".Složení: E132, E171, E127

Hmotnost

Balení obsahuje: 1,7 g

Složení produktu

E132, E171, E127

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Fialová

Složení: nosič (E514), barvivo (E132, E122)Obsah čistého barviva: 7,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva lilac 10g - Super Streusel

Prachová barva lilac 10 g od firmy Super Streusel.

211 Kč
2110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Prachová barva 5g natural purple - Roxy and Rich

Prachová barva 5g natural purple - Roxy and Rich

Prachová barva natural purple. Balení 5 g.

158 Kč
3160 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Aubergine - Edable Art

Prachová barva Aubergine od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

122 Kč
677.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks