Den dopravy ZDARMA

doprava.jpg

Nakupte u nás s dopravou zdarma! Největší internetová nákupní galerie kuchyňského vybavení a cukrářských potřeb e-shop www.vsenavareni.cz vám nabízí 15. a 16. listopadu nákup s dopravou zdarma!


Od 12 hodiny v úterý 15. až do poledne ve středu 16. listopadu si všichni můžete užít 24 hodin nakupování s dopravou zdarma u každé objednávky zboží v hodnotě minimálně 300 Kč!

Již pátý Den dopravy zdarma pořádá Heureka.cz a přizvány byly jen ověřené internetové obchody s certifikátem „Ověřeno zákazníky“ – a mezi nimi je i www.vsenavareni.cz.

 

V našem e-shopu najdete kompletní vybavení kuchyně i cukrářské potřeby. Všechny produkty v našem sortimentu odebíráme od firem, které mají s jejich výrobou dlouholeté zkušenosti, používají prvotřídní materiály i suroviny a moderní technologie. Můžeme tedy garantovat tu nejlepší kvalitu a protože 99 procent zboží máme skladem, tak i rychlé dodání na stovky míst po celé republice – a dopravu nyní budete mít v rámci akce Den dopravy zdarma zcela zdarma!

Využijte unikátní příležitost, nakupte u nás kvalitní zboží minimálně za 300 Kč a zboží vám bude neprodleně doručeno bez platby za dopravu!

Zahájení nakupování 15. listopadu 2016 ve 12.00 hod. - ukončení příjmu objednávek pro Den dopravy zdarma 16. listopadu 2016 ve 12.00 hod.

Víc informací najdete na www.dendopravyzdarma.cz