Loading...

Dr. Oetker Kyselina citronová (20 g) DO0055 dortis

Kyselina citronová podporuje želírovací proces a zvýrazňuje chuť ovoce i zeleniny při zavařování .

Skladem > 10 ks
U vás 5.10.2026

12 Kč
60 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Kyselina citronová podporuje želírovací proces a zvýrazňuje chuť ovoce i zeleniny při zavařování. Je vhodná na dochucení salátů, kompotů a nápojů. Dále je vydatným pomocníkem při odstraňování vodního kamene, např. v kávovarech a rychlovarných konvicích. Použití: Při zavařování ovoce a zeleniny, na dochucení ovocných salátů, kompotů a salátových zálivek, na podporu želírovacího procesu při výrobě džemů, marmelád a želé, na dochucení nápojů a na odstranění vodního kamene např. v kávovarech.

Hmotnost

Balení obsahuje: 20 g

Složení produktu

 kyselina E330 (kyselina citronová)

Alergeny lepek, mléko, skořápkové plody, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1299 kJ
Energetická hodnota kcal 310,4 kcal

Země původu

Německo

Výrobní společnost
Dr. Oetker spol. s r.o,
Americká 2335, 272 01 Kladno
info@@oetker.com
www.oetker.com

Technické parametry

Kategorie: Agar, želatina a pektin na tartaletky
Agar, želatina a pektin
Výrobce Dr. Oetker
EAN 8595072600385
Kód produktu DR-DO0055

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Agar - agar - Natural 10g - Natural Jihlava

Agar-agar Natural. Balení 10 g.

21 Kč
210 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Plátková želatina - čirá - RUF

Plátková želatina - čirá - RUF

Želatina je pomocníkem pro výrobu aspiků, ovocných řezů a dortů, ale i pro další oblíbené pokrmy. Obs

60 Kč
300 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Plátková želatina - červená - RUF

Plátková želatina - červená - RUF

Červená želatina je pomocníkem pro výrobu aspiků, ovocných řezů a dortů, ale i pro další oblíbené

54 Kč
270 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Želatina v prášku - červená 3x12g - RUF

Želatina v prášku - červená 3x12g - RUF

Připravit polevu na glazované koláče je s tímto přípravkem velice jednoduché.

20 Kč
55.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks