Loading...

Želatina ve spreji 125 ml - Decora

Decora Želatina ve spreji 125 ml dodá dezertům lesk, zvýrazní barvy a ochrání povrch dortů i ovoce před vysycháním.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

134 Kč
107.2 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Transparentní želatina ve spreji s neutrální chutí je skvělým pomocníkem pro dodání lesku a ochrany vašim dezertům. Jednoduše se aplikuje přímo ze spreje, takže odpadá potřeba štětce nebo zahřívání. Vytváří tenkou lesklou vrstvu, která zvýrazní barvy, dodá dortům a ovocným koláčům profesionální vzhled a zároveň chrání ovoce či dekorace před vysycháním. Ideální pro dorty, semifreddo, ovocné dezerty, zákusky a cukrářské dekorace. Produkt je bezlepkový.

  • Transparentní želatina s neutrální chutí.
  • Snadná aplikace přímo ze spreje.
  • Dodává krásný lesk a profesionální vzhled.
  • Chrání ovoce a povrch dezertů před vysycháním.
  • Vhodná pro dorty, ovocné koláče, zákusky i semifreddo.
  • Bez lepku.


Objem

Balení obsahuje: 125 ml

Složení produktu

voda, glukózový sirup, zahušťovadlo (agar-agar), regulátor kyselosti (E330), konzervant (E202).

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 743 kJ
Energetická hodnota kcal 177,5 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 43,5 g
    - z toho cukry 19 g
Bílkoviny 0,4 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Itálie

Další informace

Uchovávejte v suchu a chladu při teplotě 12–20 °C, mimo přímé sluneční světlo a cizí pachy.
Barva čirá
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametry

Kategorie: Agar, želatina a pektin na tartaletky
Želatina ve spreji
Výrobce Decora
EAN 8024622068431
Kód produktu 9600650

Recenze

100 %
Skvěle — jak vám mohu dále pomoci?
60 %
Expresní doručení
100 %
Želatinu ve spreji jsem objevila asi před dvěma lety. Ideální pomocník.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Dr. Oetker Kyselina citronová (20 g) DO0055 dortis

Kyselina citronová podporuje želírovací proces a zvýrazňuje chuť ovoce i zeleniny při zavařování

12 Kč
60 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Agar - agar - Natural 10g - Natural Jihlava

Agar-agar Natural. Balení 10 g.

21 Kč
210 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Plátková želatina - čirá - RUF

Plátková želatina - čirá - RUF

Želatina je pomocníkem pro výrobu aspiků, ovocných řezů a dortů, ale i pro další oblíbené pokrmy. Obs

60 Kč
300 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Plátková želatina - červená - RUF

Plátková želatina - červená - RUF

Červená želatina je pomocníkem pro výrobu aspiků, ovocných řezů a dortů, ale i pro další oblíbené

54 Kč
270 Kč / 100g

Skladem > 10 ks