Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Forma má kvalitní nepřilnavou vrstvu pro snadné vyklopení korpusu. Odnímatelné dno se dá snadno odundat pomocí klipsu na boční straně formy. Výška formy je 6,5 cm. Lze mýt v myčce.
 

Výrobní společnost
Ibili Menaje SA
Barrio San Juan, S/N Bergara 20570
export@ibili.net
https://www.ibilimenaje.com/en

Technické parametry

Kategorie: Kulatá a oválná forma na dort
Teflonové formy na dorty
Teflonové
Výrobce Ibili
EAN 8411922091632
Kód produktu 820122
Typ formy a plechy
FORM dort

Recenze

menší než jsem čekala, vprostřed není rovná, ale vypouklá
Super
Na dnu formy je přes celou plochu nalepeny papír, můžete mi prosím poradit, jak ho odstranit, abych neponicila dno formy??!! Děkuji moc
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Možná budete k formě potřebovat

King spray olej ve spreji 500ml - IRCA

Olej ve spreji King. Balení 500 ml.

167 Kč
33.4 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olej ve spreji (500 ml) - Senna

Olej ve spreji k vymazání forem.

113 Kč
22.6 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
-14 %
Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Olej ve spreji Carlex Spray (600 ml)

Směs rostlinného oleje a vosku pro odlučování výrobků od plechů či forem, má nejvyšší účinnost a j
227 Kč
195 Kč
32.5 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem 250ml - Ibili

Kuchyňský olej ve spreji slunečnicový na vymazávání forem a plechů.

135 Kč
54 Kč / 100ml

Skladem 4 ks