Loading...

FRUKTÓZA - Ovocný cukr 1kg - Dr. Hlaváč

Fruktóza ovocný cukr od Dr. Hlaváč. Balení 1 kg.
Skladem > 5 ks
U vás 6.10.2026

109 Kč
10.9 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Fruktóza je ovocný cukr, který má o 30 % větší než je u běžného řepného cukru. Ke slazení vám tedy bude stačit menší dávka pro dosažení stejně sladké chuti a dojde tak i k celkovému snížení energetické hodnoty pokrmů. Konzumace potravin obsahujících fruktózu vede k menšímu nárůstu hladiny glukózy v krvi ve srovnání s potravinami obsahujícími sacharózu nebo glukózu. Fruktóza představuje monosacharid obsažený v ovoci, medu nebo třtinovém cukru. Je vhodná pro diabetiky v rámci diety určené lékařem. Můžete ji použít na pečení i na běžné slazení

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

krystalická fruktóza 100%

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1700 kJ
Energetická hodnota kcal 406,2 kcal
Tuky <0,1 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g
Sacharidy 100 g
    - z toho cukry 100 g
Bílkoviny <0,1 g
Vláknina 0 g
Sůl <0,1 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Dr. Hlaváč s.r.o.
Králov 2811 Uherský Brod 688 01
kontakt.drhlavac@email.cz
www.drhlavac.cz

Technické parametry

Kategorie: Cukr a sladidla
Výrobce Dr. Hlaváč
EAN 8594164300691
Kód produktu 11016

Recenze

100 %
Koupil jsem už opakovaně a jsem spokojený. I když jste balili pečlivě a označili „fragile“, dorazily mi dva prasklé kelímky. Doporučuji balit každý kelímek zvlášť.
100 %
Výhodné balení.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Akce
- 27%
Skořicový květový cukr 100g - I LOVE CAKES

Skořicový květový cukr 100g - I LOVE CAKES

44 Kč
32 Kč
32 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr ovocný - fruktóza - Natural 500g - Natural Jihlava

Ovocný cukr - fruktóza Natural. Balení 500 g.

52 Kč
10.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Extra jemný cukr s tapiokovým škrobem 1kg

Extra jemný cukr s tapiokovým škrobem ti zajistí dokonale hladké krémy, polevy i potahy bez hrudek.

46 Kč
4.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 17%
Bio tonka cukr, 0,3-0,6 mm, 100g - I LOVE CAKES

Bio tonka cukr, 0,3-0,6 mm, 100g - I LOVE CAKES

45 Kč
37 Kč
37 Kč / 100g

Skladem > 10 ks