Loading...
Akce
- 27%
Skořicový květový cukr 100g - I LOVE CAKES
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Když chceš dezerty posunout o úroveň výš

Představ si klasický skořicový cukr a teď ho povyš na úplně jinou ligu. Tahle jemně mletá směs kombinuje sladkost cukru s hřejivou chutí skořice a překvapivě elegantním květinovým tónem skořicových květů. Výsledkem je chuť, která je známá – ale zároveň úplně nová.

Perfektní pro chvíle, kdy nechceš jen péct ale opravdu tvořit


Proč si ho zamiluješ

  • jemná květinová vůně – neobvyklý a luxusní chuťový zážitek
  • vyvážená skořice – hřejivá, ale ne přehnaně výrazná
  • univerzální použití – od snídaní po slavnostní dezerty
  • ideální jako dárek – krásný a netradiční produkt
  • okamžitý efekt navíc – stačí posypat a dezert působí profesionálně


Jak ho využiješ v praxi

Tenhle cukr je přesně ten detail, který dělá rozdíl:

  • posyp na palačinky, lívance nebo vafle
  • dochucení ovesné kaše, jogurtu nebo granoly
  • do těsta na koláče, štrúdly a sušenky
  • finální tečka na cupcakes, makronky nebo dorty
  • ochucení kávy, cappuccina nebo horké čokolády

Stačí málo – a výsledek chutná i vypadá jako z cukrárny.


Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

třtinový cukr, cukr z kokosových květů, 5 % květů skořice

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1640 kJ
Energetická hodnota kcal 391,9 kcal
Tuky 1,4 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g
Sacharidy 94,6 g
    - z toho cukry 94,1 g
Bílkoviny 0,5 g
Vláknina 1 g
Sůl 0,07 g

Země původu

Čína/Kolumbia

Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Cukr a sladidla
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 5595100
Kód produktu 5595100

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Cukr ovocný - fruktóza - Natural 500g - Natural Jihlava

Ovocný cukr - fruktóza Natural. Balení 500 g.

52 Kč
10.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 17%
Bio tonka cukr, 0,3-0,6 mm, 100g - I LOVE CAKES

Bio tonka cukr, 0,3-0,6 mm, 100g - I LOVE CAKES

45 Kč
37 Kč
37 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Extra jemný cukr s tapiokovým škrobem 1kg

Extra jemný cukr s tapiokovým škrobem ti zajistí dokonale hladké krémy, polevy i potahy bez hrudek.

46 Kč
4.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bio citronový cukr 5g - RUF

Bio citronový cukr 5g - RUF

Bio citronový cukr. Balení 5 g.

22 Kč
440 Kč / 100g

Skladem > 10 ks