Loading...

Gelová barva červená 20g - Saracino

bez mléka bez mléka
bez lepku bez lepku
Gelová barva červená. Balení 20 g.
Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

63 Kč
315 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Vysoce koncentrované gelové barvivo, vhodné k barvení cukrových hmot, královské polevy, krémů, krémů. Barvivo přidávejte postupně, nejlépe párátkem, dokud nedosáhnete požadované barvy. Barvivo je v praktické tubě pro snadné skladování a dávkování.

Hmotnost

Balení obsahuje: 20 g

Složení produktu

glukózový sirup, voda, sacharóza, barviva: E129; želírující činidlo: agar-agar (E406); acidifikátor: kyselina citronová (E330); konzervační látka: sorban draselný

Alergeny sója

Země původu

Itálie

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
Saracino Dolci Ltd.
Via Lago di Garda,5 36040 - Sarego
commerciale@saracinogelati.com
www.saracinodolci.com

Technické parametry

Kategorie: Barva gelová červená
Červené potravinářské barvivo
Výrobce Saracino
EAN 8051277123543
Kód produktu GCT007

Recenze

Ještě jsem nevyužil/a.
Zatím jsem nepoužila
Super ????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva červená 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva červená, extra barvící. Balení 30 g.

58 Kč
193.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva - Vánoční červená - 25 g


107 Kč
428 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva červená 30g - FunCakes

Gelová barva červená. Balení 30 g.

66 Kč
220 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - Červená, 25g

Pro gel od Rainbow Dust je vysoce koncentrované zbarvení!

169 Kč
676 Kč / 100g

Skladem > 10 ks