Loading...

Gelová barva denim blue 25g - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan
kosher kosher

Gelová barva denim blue. Balení 25 g.

Skladem poslední 1 kus
U vás 5.10.2026

83 Kč
332 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Tato barva z řady Paste Colors od Sugarflair je vhodná pro máslové krémy, královskou polevu, cukrovou pastu, marcipán, květinovou a modelovací pastu. Při šetrném použití můžete dosáhnout nejjemnějších pastelových barev, zatímco přidáním dalších získáte zářivé barvy, aniž byste změnili konzistenci produktu, se kterým pracujete. Můžete s nimi malovat přidáním trochy vody. negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

Glycerol E422, Propylenglykol E551, Potravinářské barvivo E129, E133. E129 může mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva modrá
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Gelová barva modrá
Gelová barva modrá
Modré potravinářské barvivo
Výrobce Sugarflair
EAN 5060931891400
Kód produktu A159sugarflair

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva modrá 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva modrá, extra barvící. Balení 30 g.

58 Kč
193.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva modrá BIO 25g - RUF

Gelová barva modrá BIO 25g - RUF

Gelová barva modrá, BIO. Balení 25 g.

69 Kč
276 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva modrá 30g - FunCakes

Gelová barva pro barvení těst, krémů a potahovacích hmot. 30 g v balení.

72 Kč
240 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - modrý safír, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva modrý safír, balení 25g.

116 Kč
464 Kč / 100g

Skladem > 10 ks