Loading...

Gelová barva light gold 25g - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan
Gelová barva light gold. Balení 25 g.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

110 Kč
440 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Tato barva z řady Paste Colors od Sugarflair je vhodná pro máslové krémy, královskou polevu, cukrovou pastu, marcipán, květinovou a modelovací pastu. Při šetrném použití můžete dosáhnout nejjemnějších pastelových barev, zatímco přidáním dalších získáte zářivé barvy, aniž byste změnili konzistenci produktu, se kterým pracujete. Můžete s nimi malovat přidáním trochy vody.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

Rostlinný glycerin (E422), monopropylenglykol (E1520), oxid křemičitý (E551), barviva: E171, E122, E133. E122 může mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva zlatá
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva zlato-žlutá 28g - Decora

Zlato-žlutá gelová barva v kelímku.

67 Kč
239.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva zlatá 30g - K2

Gelová potravinářská barva K2 ve zlatém odstínu je vhodná pro barvení a zdobení c

74 Kč

Skladem > 10 ks

Gelová barva perleťová Sugarflair (25 g) Gold 5032 dortis

Koncentrovaná gelová barva (25 g) vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst .

202 Kč
808 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Metalická barva zlatá 30ml - FunCakes

Metalická barva zlatá. Balení 30 ml.

146 Kč
486.7 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks