Loading...

Zlaté potravinářské barvivo

Počet produktů: 36

Prachová barva zlatá 10g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

253 Kč
2530 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Golden Shine (3,5 g)

Jemně mletá prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené mn

141 Kč
5640 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Prachová barva zlatá, 7g - Gunthart

Prachová barva zlatá, 7g - Gunthart

Prachová barva - zlatá. Balení 7 g.

168 Kč
2400 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva zlatá 30g - K2

Gelová potravinářská barva K2 ve zlatém odstínu je vhodná pro barvení a zdobení c

74 Kč

Skladem > 10 ks

Gelová barva zlato-žlutá 28g - Decora

Zlato-žlutá gelová barva v kelímku.

67 Kč
239.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva zlatá 5g - Saracino

Prachová barva zlatá. Balení 5 g.

142 Kč
2840 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva světle zlatá, 4g - Sugarflair

Jedlá barva prachová světle zlatá od Sugarflair. Balení 4 g.

132 Kč
3300 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Třpyt royal gold 10g - Sugarflair

Třpyt royal gold. Balení 10 g.

136 Kč
1360 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Jedlá prachová perleťová barva Food Colours Original Gold (2,5 g) Zlatá

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

124 Kč
4960 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Jedlá prachová barva autumn gold 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva autumn gold. Balení 7 ml.

69 Kč
98.6 Kč / 100ml

Skladem 4 ks

Gelová barva perleťová Sugarflair (25 g) Gold 5032 dortis

Koncentrovaná gelová barva (25 g) vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst .

202 Kč
808 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva honey gold pastelová 25g - Sugarflair

Gelová barva honey gold. Balení 25 g.

83 Kč
332 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Potravinářská barva METALICKÁ ZLATÁ určeno na povrchy - Stadter

Zlatá potravinářská barva k barvení povrchů potahovacích a modelovácích hmot i marcipánu.

190 Kč
2375 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva light gold 25g - Sugarflair

Gelová barva light gold. Balení 25 g.

110 Kč
440 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Třpyt gold sparkle 10g - Sugarflair

Třpyt gold sparkle. Balení 10 g.

134 Kč
1340 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Sunny Gold - Edable Art

Prachová barva Sunny gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

97 Kč
538.9 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dekorativní prachová barva Golden Rose - Edable Art

Prachová barva Golden rose od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

127 Kč
705.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva Perlised toffee - Edable Art

Prachová barva Perlised toffee od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

88 Kč
488.9 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva Creamy Gold - Edable Art

Prachová barva Creamy gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

120 Kč
666.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva Medallion Gold - Edable Art

Prachová barva Medallion gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

127 Kč
705.6 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Prachová barva Golde Honey - Edable Art

Prachová barva Golden honey od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

97 Kč
538.9 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva Solar Gold - Edable Art

Prachová barva Solar gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

127 Kč
705.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Royal Gold Satin - Edable Art

Prachová barva Royal gold satin od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

112 Kč
622.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Golden Ginger - Edable Art

Prachová barva Golden ginger od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

99 Kč
550 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Prachová barva Golden Sands - Edable Art

Prachová barva Golden sands od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

127 Kč
705.6 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Metalická barva zlatá 30ml - FunCakes

Metalická barva zlatá. Balení 30 ml.

140 Kč
466.7 Kč / 100ml

Není skladem

Prachová barva Bright Gold - Edable Art

Prachová barva Bright gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

116 Kč
644.4 Kč / 100g

Není skladem

Jedlá prachová barva old gold 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva old gold. Balení 7 ml.

73 Kč
104.3 Kč / 100ml

Není skladem

Prachová barva Star Gold - Edable Art

Prachová barva Star gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

116 Kč
644.4 Kč / 100g

Není skladem

Prachová barva Old Gold - Edable Art

Prachová barva Old gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

125 Kč
694.4 Kč / 100g

Není skladem

Dekorativní prachová barva Golden Leyon - Edable Art

Prachová barva Golden Leyon od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

128 Kč
711.1 Kč / 100g

Není skladem

Jedlá prachová barva 10ml sultan zlatá - Magic Colours

Třpytivé práškové barvy Magic Colors, jednoduše použijte suchý štětec a přidejte jemné barevné akcent

113 Kč
1130 Kč / 100ml

Není skladem

Prachová barva Yellow Gold - Edable Art

Prachová barva Yellow gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

84 Kč
466.7 Kč / 100g

Není skladem

Prachová barva Royal Gold - Edable Art

Prachová barva Royal gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

101 Kč
561.1 Kč / 100g

Není skladem

Prachová barva gold spangle - Edable Art


98 Kč
544.4 Kč / 100g

Není skladem

Prachová barva Glitzi Gold - Edable Art


98 Kč
544.4 Kč / 100g

Není skladem

Zlaté potravinářské barvivo se používá především pro dekorování dortů, fondánu, modelovacích hmot, čokolády a dalších cukrářských výrobků, kterým chcete dodat elegantní metalický zlatý efekt. Hodí se na svatební dorty, slavnostní dezerty, pralinky, makronky, sušenky, cake pops i drobné cukrové dekorace.

Na rozdíl od běžných barev, které mají hmotu pouze probarvit, se zlatá potravinářská barva často používá hlavně na povrch. Díky tomu dokáže vytvořit výraznější lesk a kovový vzhled. V nabídce se můžete setkat s práškovými zlatými barvami, tekutými barvami na malování, spreji nebo speciálními tukovými barvivy určenými například pro čokoládu.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.