Loading...

Gelová barva midnight black pastelová 25g - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan
kosher kosher
Gelová barva midnight black. Balení 25 g.
Není skladem

84 Kč
336 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Tato barva z řady Paste Colors od Sugarflair je vhodná pro máslové krémy, královskou polevu, cukrovou pastu, marcipán, květinovou a modelovací pastu. Při šetrném použití můžete dosáhnout nejjemnějších pastelových barev, zatímco přidáním dalších získáte zářivé barvy, aniž byste změnili konzistenci produktu, se kterým pracujete. Můžete s nimi malovat přidáním trochy vody.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

rostlinný glycerin (E422), monopropylenglykol (E1520), oxid křemičitý (E551), barviva (E129, E133, E102). E129 a E102 mohou mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva černá
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Gelová barva černá
Černé potravninářské barvivo
Výrobce Sugarflair
EAN 610370673966
Kód produktu A323

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva Fractal - Cocoa (30 g) 6409 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva černá 28g - Decora

Černá gelová barva v kelímku.

63 Kč
225 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva matt black 25g - Sugarflair

Gelová barva matt black. Balení 25 g.

122 Kč
488 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva - černá - 25 g


112 Kč
448 Kč / 100g

Skladem > 10 ks