Loading...

Černé potravninářské barvivo

Počet produktů: 32
Bestseller
Gelová barva černá 0282 28g - Wilton

Gelová barva černá 0282 28g - Wilton

Wilton gelová barva Black 28 g je koncentrovaná černá cukrářská barva, se kterou snadno obarvíš fondá

65 Kč
232.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Black) černá 20 g - Food Colours

Černá gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

63 Kč
315 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Černá

Potravinová barva prášková černá. Balení 5 g.

25 Kč
500 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva černá 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva černá, extra barvící. Balení 30 g.

61 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Gelová barva (Black) černá 35 g - Food Colours

Černá gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

91 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná černá - colour mill


199 Kč
995 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Black (1,5 g) 6161 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

113 Kč
7533.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - černá, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva černá, balení 25g.

123 Kč
492 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Gelová barva - černá - 25 g


112 Kč
448 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva černá 28g - Decora

Černá gelová barva v kelímku.

63 Kč
225 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva černá 30g - FunCakes

Gelová barva odstín černá. Balení 30 g.

82 Kč
273.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva černá 20g - Modecor

Koncentrovaná gelová barva na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst. 20 g balení.

88 Kč
440 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Gelová barva Fractal - Cocoa (30 g) 6409 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Přehrát video
PME gelová barva - černá 25g

PME gelová barva - černá 25g

Potřebujete-li obarvit marcipán či potahovací hmotu, pak je vhodné použít tuto černou gelovou barv

79 Kč
316 Kč / 100g

Skladem poslední 3 ks

Gelová barva extra černá 35g - Food Colours

Extra černá gelová barva pro obarvování všech druhů cukrářských hmot.

121 Kč
345.7 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Jedlá prachová barva black 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva black. Balení 7 ml.

69 Kč
98.6 Kč / 100ml

Skladem poslední 1 kus

Rozpustné barvivo Black Galaxy 10g - Ja latarte

Dodej svým dezertům dramatický efekt – vodorozpustné barvivo BLACK GALAXY vytvoří intenzivní černý od

116 Kč
1160 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Barva do čokolády black 35g - Sugarflair

Barva do čokolády black. Balení 35 g.

114 Kč
325.7 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy
Akce
Prachová barva 5g natural black - Roxy and Rich

Prachová barva 5g natural black - Roxy and Rich

Prachová barva natural black. Balení 5 g.

128 Kč
2560 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Olejová barva černá 20 ml - PME

Olejová barva černá PME. Balení 20 ml.

92 Kč
460 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Prachová barva black 10g - Super Streusel

Prachová barva black 10 g od firmy Super Streusel.

214 Kč
2140 Kč / 100g

Skladem 4 ks
Akce
Přehrát video
Prachová barva 4g super černá - Roxy and Rich

Prachová barva 4g super černá - Roxy and Rich

Prachová barva super černá. Balení 4 g.

179 Kč
4475 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Gelová barva matt black 25g - Sugarflair

Gelová barva matt black. Balení 25 g.

122 Kč
488 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Sugarflair (25 g) New Liquorice 855 dortis

Představujeme Vám naši gelovou potravinářskou barvu, která zcela změní váš způsob pečení a zdobení

148 Kč
592 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva černá 20g - Saracino

Gelová barva černá. Balení 20 g.

61 Kč
305 Kč / 100g

Není skladem

Prachová barva Mid night - Edable Art

Prachová barva Mid night od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

88 Kč
488.9 Kč / 100g

Není skladem

Gelová barva černá 30g - FunCakes

Černá koncentrovaná gelová barva na barvení krémů,  a dalších surovin. Balení 30g.

71 Kč
236.7 Kč / 100g

Není skladem

Aqua blend 20ml černá 20ml - colour mill

Aqua blend černá. Balení 20 ml.

172 Kč
860 Kč / 100ml

Není skladem

Gelová barva Sugarflair (42 g) Extra sytá černá 860 dortis

Představujeme Vám naši extra sytou gelovou potravinářskou barvu, která zcela změní váš způsob

191 Kč
454.8 Kč / 100g

Není skladem

Jedlá prachová barva matt black 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva matt black. Balení 7 ml.

70 Kč
100 Kč / 100ml

Není skladem

Přírodní potravinářská barva černá 25 ml - PME

Přírodní potravinářská barva černá. Balení 25 ml.

69 Kč
276 Kč / 100ml

Není skladem

Gelová barva midnight black pastelová 25g - Sugarflair

Gelová barva midnight black. Balení 25 g.

84 Kč
336 Kč / 100g

Není skladem

Černé potravinářské barvivo využijete při přípravě výrazných moderních dezertů, elegantních dortů i tematického cukrářského zdobení. Hodí se pro obarvení fondánu, modelovacích hmot, krémů, polev, těst, makronek, sušenek nebo drobných dekorací. Podle množství barviva můžete vytvořit odstíny od šedé až po intenzivní sytě černou.

V nabídce mohou být černé potravinářské barvy v gelové, pastové, práškové, tekuté i tukové variantě. Jednotlivé typy se liší koncentrací a vhodností pro konkrétní použití, proto je důležité vybírat podle toho, zda chcete barvit krém, fondán, těsto, čokoládu nebo pouze zvýraznit povrch dekorace.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.