Loading...

Gelová barva spice red 25g - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan

Gelová barva spice red. Balení 25 g.

Skladem > 5 ks
U vás 6.10.2026

82 Kč
328 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Tato barva z řady Paste Colors od Sugarflair je vhodná pro máslové krémy, královskou polevu, cukrovou pastu, marcipán, květinovou a modelovací pastu. Při šetrném použití můžete dosáhnout nejjemnějších pastelových barev, zatímco přidáním dalších získáte zářivé barvy, aniž byste změnili konzistenci produktu, se kterým pracujete. Můžete s nimi malovat přidáním trochy vody.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

Rostlinný glycerin (E422), monopropylenglykol (E1520), oxid křemičitý (E551), barviva: E171, E122, E133. E122 může mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva červená
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Červené potravinářské barvivo
Barva gelová červená
Výrobce Sugarflair
EAN 702811590908
Kód produktu A328

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva červená 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva červená, extra barvící. Balení 30 g.

58 Kč
193.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva červená 20g - Saracino

Gelová barva červená. Balení 20 g.

63 Kč
315 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva - Vánoční červená - 25 g


107 Kč
428 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva červená 30g - FunCakes

Gelová barva červená. Balení 30 g.

66 Kč
220 Kč / 100g

Skladem > 10 ks