Loading...

Gelová barva světle zelená 20g - Saracino

Gelová barva světle zelená od Saracino. Balení 20 g.
Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

57 Kč
285 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Gelová barviva jsou vysoce koncentrovaná barviva, užitečná pro barvení cukrové pasty, modelovací pasty, Mirror Glazes atd. Nemají žádnou separaci a lze je použít štětcem nebo přímo na dort. Přidejte barvící gel přímo do produktu, který chcete obarvit. Lze jej použít k barvení cukrové pasty, smetany, máslového krému nebo jiných druhů krémů. Výrobek je určen výhradně pro potravinářské účely.

Hmotnost

Balení obsahuje: 20 g

Složení produktu

Glukózový sirup, voda, sacharóza, želírující látka: agar-agar (E406); acidifikátor: kyselina citronová (E330); konzervant: sorban draselný (E202), barviva: E102, E133

Alergeny arašídy, mléko, oxid siřičitý a siřičitany, skořápkové plody, vejce

Země původu

Itálie

Další informace

Barva zelená
Výrobní společnost
Saracino Dolci Ltd.
Via Lago di Garda,5 36040 - Sarego
commerciale@saracinogelati.com
www.saracinodolci.com

Technické parametry

Kategorie: Gelová barva zelená
Zelené potravinářské barvivo
Svátek Den svatého Patrika
Výrobce Saracino
EAN 8051277123550
Kód produktu GCT010

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva Fractal - Menthol (30 g) 6197 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva zelená BIO 25g - RUF

Gelová barva zelená BIO 25g - RUF

BIO gelová barva zelená RUF. Balení 25 g.

65 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Lime Green (30 g) 6819 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - olivová, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva olivová, balení 25g.

116 Kč
464 Kč / 100g

Skladem > 10 ks