Loading...

Zelené potravinářské barvivo

Počet produktů: 138

Gelová barva ZELENÝ LIST 28g - Wilton

Koncentrovaná gelová potravinářská barva v přirozeném listově zeleném odstínu, se kterou snadno obarv

65 Kč
232.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tmavě zelená 28g - Wilton

Gelová barva odstín tmavě zelená pro barvení cukrářských hmot, těst a krémů. Hmotnost: 28,35g.

65 Kč
232.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Green) zelená 20 g - Food Colours

Zelená gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

63 Kč
315 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Potravinářské barvivo SuperiOil Pine Green 30g - Fractal

Potravinářské barvivo SuperiOil Pine Green 30g - Fractal

Obarvi čokoládu, ganache, máslové krémy i další tukové hmoty do sytě tmavě zeleného odstínu pomocí ol

143 Kč
476.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Zelená

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E132)Obsah čistého barviva: 7,5 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva (Pistachio Green) pistáciově zelená 35 g - Food Colours

Pistáciově zelená gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

91 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Barva do tuků 15g zelená - Decora

Barva do tuků, zelená. 15 g v balení.

110 Kč
733.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná oceán - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná oceán - colour mill


184 Kč

Skladem 5 ks

Gelová barva (Dark Green) tmavě zelená 35 g - Food Colours

Tmavě zelená gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

95 Kč
271.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva Fractal - Lime Green (30 g) 6819 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Barva gelová potravinářska zelená 10g - Dr. Oetker

Gelová barva od Dr. Oetkera. Zelená barva. Balení 10 g.

73 Kč
730 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy
Vyrobeno v Německu
Gelová barva zelená BIO 25g - RUF

Gelová barva zelená BIO 25g - RUF

BIO gelová barva zelená RUF. Balení 25 g.

65 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná zelená - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná olivová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná olivová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem poslední 2 kusy

Gelová barva zelená 30g - FunCakes

Gelová barva pro barvení těst, krémů a potahovacích hmot. 30 g v balení.

82 Kč
273.3 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Koncentrovaná barva RD ProGel® - olivová, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva olivová, balení 25g.

116 Kč
464 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Menthol (30 g) 6197 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva listová zeleň 30g - FunCakes

Gelová barva listová zeleň pro barvení potahovací hmoty, marcipánu i těsta. 30 g v balení.

85 Kč
283.3 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Gelová barva zelená 28g - Decora

Zelená gelová barva v kelímku.

67 Kč
239.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - limetkově zelená, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva limetkově zelená, balení 25g.

117 Kč
468 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - Listová zelená, 25g

Pro gel od Rainbow Dust je vysoce koncentrované zbarvení!

118 Kč
472 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná zelený les - colour mill


209 Kč
1045 Kč / 100ml

Skladem 4 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Dark Green (1,5 g) 6251 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

122 Kč
8133.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - cesmína, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva cesmína, balení 25g.

112 Kč
448 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - Mentolová zelená, 25g

Pro gel od Rainbow Dust je vysoce koncentrované zbarvení!

125 Kč
500 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Gelová barva zelený list 30g - FunCakes

Gelová barva odstín zelený list. Balení 30 g.

79 Kč
263.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Gelová barva - Lesní zelená - 25 g


103 Kč
412 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Přehrát video
PME gelová barva - hráškově zelená 25g

PME gelová barva - hráškově zelená 25g

S hráškově zelenou gelovou barvou vytvoříte jasně zelenou travičku, lístečky a další ozdoby či zel

72 Kč
288 Kč / 100g

Skladem poslední 2 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Ivy Green (1,2 g) 6152 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

113 Kč
7533.3 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Přírodní barvivo zelené Yes Superfood Ceremoniální Matcha (50 g)

Jedno balení obsahuje 50 gramů superpotravinového prášku ceremoniální matcha, což je doporučená denní

324 Kč
648 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Gelová barva světle zelená 30g - FunCakes

Gelová barva odstín světle zelená. Balení 30 g.

79 Kč
263.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Aurora Green (2 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

159 Kč
7950 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva forest green 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva forest green. Balení 7 ml.

68 Kč
97.1 Kč / 100ml

Skladem 5 ks

Gelová barva Sugarflair (25 g) Christmas Green 1324 dortis

Koncentrovaná gelová barva (25 g) vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst .

88 Kč
352 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Gelová barva limetka 20g - Modecor

Koncentrovaná gelová barva na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst. 20 g balení.

81 Kč
405 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Rozpustné barvivo Green Apple 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo GREEN APPLE dodá dezertům svěží, šťavnatě zelený odstín inspirovaný barvou

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zelené potravinářské barvivo využijete při zdobení dortů, cupcakes, makronek, sušenek, krémů, polev i modelovaných dekorací. Podle zvoleného odstínu můžete vytvořit jemnou pastelovou zelenou, svěží limetkovou, přírodní listovou, výraznou smaragdovou nebo hlubokou tmavě zelenou barvu.

V nabídce mohou být zelené potravinářské barvy v gelové, pastové, tekuté, práškové i tukové podobě. Jednotlivé typy se liší koncentrací a způsobem použití, proto je vhodné vybírat podle toho, zda chcete barvit fondán, krém, těsto, čokoládu nebo pouze zvýraznit povrch hotové dekorace.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.