Loading...
Vyrobeno v Německu
Gelová barva žlutá BIO 25g - RUF

Gelová barva žlutá BIO 25g - RUF

Gelová barva žlutá, BIO. Balení 25 g.
Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

61 Kč
244 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Bio jemné a pastelové barvy jsou vhodné zejména pro zvláštní příležitosti. Čtyři potravinářské barvy ve čtyřech různých pastelových odstínech jsou tak akorát. Organic Color Happiness, čtyři pastelové barvy pro přírodní dekorativní výtvory Naše RUF Bio Color Happiness jsou potravinářské barvy, které jsou založeny na přírodních barvách z rostlin. Lze je použít ke snadnému barvení potravin, jako jsou krémy, polevy, fondanty a nápoje. Tato přírodní potravinářská barviva jsou navíc veganská a bezlepková. Složky přírodních potravinářských barviv pocházejí z kontrolovaného ekologického pěstování. Rychlé barevné výsledky, snadné dávkování Manipulace s našimi přírodními potravinářskými barvami je dětská hračka díky zašpičatělému balení tuby. Před použitím tubu protřepejte, odšroubujte víčko a odřízněte špičku tuby. Poté vmíchejte nebo hněte požadované množství Bio Farbglück a hmoty k barvení. Po použití tubu opět pevně uzavřete. Malá poznámka: V závislosti na potravinách, které mají být obarveny, se může barevný výsledek lišit. Při pečení se intenzita barvy snižuje. Můžete s nimi obarvit potraviny, jako jsou krémy, cukrové polevy, fondán nebo nápoje, zcela přirozeným způsobem. Barvení máslového krému je snadné. Naše organické barevné štěstí dodá vašemu domácímu máslovému krému barevný vzhled rychle a snadno.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

Agávový sirup*, barvivový potravinářský koncentrát z (mrkev*, jablko*), zahušťovadlo guarová guma*, přírodní aroma bourbonská vanilka. *z kontrolovaného ekologického pěstování.

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1232 kJ
Energetická hodnota kcal 294,4 kcal
Tuky 0,7 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 69 g
    - z toho cukry 69 g
Bílkoviny 0,6 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,4 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva žlutá
Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Gelová barva žlutá
Žluté potravinářské barvivo
Výrobce RUF
EAN 4002809025914
Kód produktu 12591

Recenze

100 %
Perfektní, hledala jsem alternativu k běžným barvám, aby měla co nejlepší složení. Barva je pastelová, není moc sytá, ale to nám nevadí
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva žlutá 30g - FunCakes

Gelová barva pro barvení těst, krémů a potahovacích hmot. 30 g v balení.

76 Kč
253.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Koncentrovaná barva RD ProGel® - citron, 25g - Rainbow Dust

Koncentrovaná barva RD ProGel® . Barva citron, balení 25g.

111 Kč
444 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Saffron (30 g) 6818 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva zlato-žlutá 28g - Decora

Zlato-žlutá gelová barva v kelímku.

67 Kč
239.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks