Loading...

Happycao nt nevlhnoucí kakao 1kg - IRCA

Nevlhnoucí kakao od Irca. Balení 1 kg.
Skladem poslední 3 kusy
U vás pozítří 30.9.2026

740 Kč
74 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

HappyCacao mix od italské značky Irca. Kakaový prášek odolný proti vlhkosti pro potahování a zdobení dortů nebo zákusků. Nerozpouští se v povrchové vlhkosti a neabsorbuje tuky. Zachovává si barvu kakaového prášku a pudrový vzhled v průběhu času a je mrazuvzdorný. Velmi vhodné pro tiramisu.

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

kakaový prášek (20-22% kakaové máslo), dextróza, pšeničný škrob, cukr, rostlinný tuk (palmový jádro, kokos), vanilin.

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója, vejce

Země původu

Itálie

Výrobní společnost
Irca S.p.A
Viale Danimarca, 30 21013 - Gallarate (VA)
info@irca.eu
www.ircagroup.com

Technické parametry

Kategorie: Kakao
Výrobce IRCA
EAN 8033324290873
Kód produktu 01070501

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Kakao na pečení 150g - Kovandovi

Kakao na pečení. Hmotnost 150 g. Obsahuje 22% kakaového másla.

153 Kč
102 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Holandské kakao (100 g) DO0023 dortis

Holandské kakao Dr .

78 Kč
78 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bio Kakao 125g - RUF

Bio Kakao 125g - RUF

Bio kakao. Balení 125 g.

93 Kč
74.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Dr. Oetker Černé kakao (70 g) DO0101 dortis

Dr. Oetker Černé kakao (70 g) DO0101 dortis

Limitovaná vánoční edice Černé kakao Dr .

81 Kč
115.7 Kč / 100g

Skladem > 5 ks