Loading...

Jedlá prachová barva black 7ml - Sugarflair

bez lepku bez lepku
vegan vegan
kosher kosher

Jedlá prachová barva black. Balení 7 ml.

Skladem poslední 1 kus
U vás 5.10.2026

69 Kč
98.6 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Jedná se o práškové barvy, které lze použít třemi způsoby. Jejich hlavní použití je pro zdobení cukrovinek a zejména květin. Mohou být také přimíchány přímo do cukrové pasty, ale s nižším účinkem oproti gelovým barvám. Nanášením štětcem na cukrové květy získáte skutečně realistický vzhled nebo plně vybarvíte či zvýrazníte povrchovou dekoraci. Práškovou barvu lze také použít k barvení cukrové pasty, Royal icing a White Chocolate. Všechny barvy Sugarflair jsou vyráběny s použitím jedlých surovin, které splňují legislativu EHS a mají status košer.

Objem

Balení obsahuje: 70 ml

Složení produktu

E153

Země původu

Velká Británe

Další informace

Barva černá
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva černá
Černé potravninářské barvivo
Výrobce Sugarflair
EAN 702811589964
Kód produktu D134

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Černá

Potravinová barva prášková černá. Balení 5 g.

25 Kč
500 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Black (1,5 g) 6161 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

113 Kč
7533.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Akce
Prachová barva 5g natural black - Roxy and Rich

Prachová barva 5g natural black - Roxy and Rich

Prachová barva natural black. Balení 5 g.

128 Kč
2560 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Rozpustné barvivo Black Galaxy 10g - Ja latarte

Dodej svým dezertům dramatický efekt – vodorozpustné barvivo BLACK GALAXY vytvoří intenzivní černý od

116 Kč
1160 Kč / 100g

Skladem 4 ks