Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír Frozen
Jedlý papír pro holky
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9000214_kruh

Recenze

100 %
Super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Papírový dárkové krabičky Frozen 15,5x8,5x9cm 4ks - Procos

Daruj malým hostům kouzelnou pozornost v papírových krabičkách Frozen, které krásně doplní každou

177 Kč

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení Rozkvetlá louka 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Rozkvetlá louka. Balení 80 g.

106 Kč
132.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení sněhové vločky 30g - Kovandovi

Zdobení cukroví a dortů je s tímto zdobením v podobě sněhových vloček. Ozdobit můžete vaše výrobky dl

46 Kč
153.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zápich do dortu frozen, 16ks - Dekora

Zápich na dort Frozen. V balení 16 ks.

65 Kč

Skladem > 10 ks

Fondánový papír k vystřižení Frozen - Dekora

Fondánový papír k vystřižení. Motiv Frozen.

97 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení bílo-modré sněhové vločky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení bílo-modré sněhové vločky. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks