Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

Perfektní
100 %
Ještě nepoužito, ale vypadá dobře a přišlo krásně zabalené. Rychlé dodání.
100 %
Krásné barvy.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

Papírové ubrousky 33x33cm 10ks Unicorn - Cakesicq

Papírové ubrousky Unicorn.V balení 10 ks. Rozměry 33 x 33 cm.

53 Kč

Skladem > 5 ks

Zdobení but first, unicorns 90g - Happy Sprinkles

Zdobení but first, unicorn. Balení 90 g.

210 Kč
233.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Lampión Unicorn - Amscan

Papírový lampion Unicorn. Velikost 25 cm.

81 Kč

Skladem > 5 ks

Papírový talíř 8ks Unicorn 22,8cm - Amscan

Kulaté papírové talíře s obrázkem jednorožce. Průměr 22,8 cm. 8 ks v balení.

55 Kč

Skladem > 10 ks

Košíčky na muffiny 36ks jednorožec modro růžové - Decora

Papírové košíčky jsou nezbytným doplňkem pro pečení muffinů, cupcakes, hnízd a dalších dezertů.

75 Kč

Skladem poslední 1 kus

Sada vykrajovátek Unicorn - jednorožec 6ks - Decora

Sada 6 ks plastových vykrajovátek s tématikou jednorožce.

107 Kč

Skladem > 5 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks