Loading...

Jedlý papír Sova Hedvika v zimě Harry Potter kreslená 19,5cm - Pictu Hap

Skladem > 10 ks
U vás zítra 1.10.2026

94 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír Harry Potter
Jedlý papír na dort
Sovy
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9001749_kruh

Recenze

80 %
Tisk je mírně rozmazaný, ale po nanesení dekorového gelu barvy lépe vyniknou.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Další zboží s tématem sovy

Košičky na muffiny sova (50 ks) - Alvarak

Košíčky na muffiny cupcakes sova. Balení 50 ks.

43 Kč

Skladem > 5 ks

Mini pánvička na lívance sova 15x11cm - Ibili

Mini pánvička na lívance má tvar sovy. Rozměry 15 x 11 cm.

113 Kč

Skladem > 5 ks

Figurka na dort sova růžová 30g 1ks z kokosové hmoty

Figurka na dort sova růžové barvy, 30 g. Vyrobena z kokosové hmoty.

63 Kč
210 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Modrá sova nejedlá cukrová dekorace 11cm - Gricko Ivanjica

Ručně modelovaná modrá sova dodá dortu hravý, milý a lehce tajemný nádech, který děti i dospělé ok

173 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Vykrajovátko sova 7cm - Stadter

Vykrajovátko ve tvaru sovy na okouzlující cukroví i sušenky.

169 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko sova 4,8cm - Smolík

Vykrajovátko z pocínovaného plechu ve tvaru sovy.

28 Kč

Skladem > 10 ks