Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

Perfektní
zatím nepoužito
Při natírání se trochu kroutí, musí zvlhnout. Po delším natírání pouští barvy, nevracet se na natřená místa.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Paw patrol

-18 %
Silikonová forma paw patrol Chase - Galias Moulds

Silikonová forma paw patrol Chase - Galias Moulds

Silikonová forma Paw patrol Chase od firmy Galias Moulds
587 Kč
483 Kč

Skladem poslední 1 kus
-12 %
Pozvánka na narozeniny 10ks Paw Patroll - Cakesicq

Pozvánka na narozeniny 10ks Paw Patroll - Cakesicq

Pozvánka na narozeniny Paw Patroll. V balení 10 ks.
65 Kč
57 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové ubrousky 33x33cm 16ks Paw Patrol - Amscan

Papírové ubrousky s motivem Paw Patrol. Rozměry 33 x 33 cm, v balení 16 ks.

60 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Marcipánové figurky tlapková patrola Everest 8x4,5 cm - Frischmann vyškov

Jedlá marcipánová figurka psí záchranářky promění dětský dort během chvilky v tematický dort plný

115 Kč
191.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Fóliový balónek Paw Patrol 43cm - Amscan

Fóliový balónek Paw Patrol bude nejen zajímavou dekorací, ale i hezkým dárkem. Rozměry 43 cm.

73 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Papírové kelímky 6ks Paw Patroll - Cakesicq

Papírové kelímky Paw patroll. V balení 6 ks.

49 Kč

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks