Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír stroje
Jedlý papír na dort
Jedlý papír traktor.
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9000131

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Další zboží s tématem traktor

Jedlý papír traktor na poli červený 19,5cm


88 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrová figurka Traktor 6x4,5cm


192 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír kombajn v poli s traktorem 19,5 cm


85 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír John Deere traktor na poli 19,5 cm


85 Kč

Skladem > 5 ks

Dortová forma traktor 33x7,5cm - Jakub Felcman

Lehká forma vhodná do každého typu trouby. Před prvním použitím formu omyjte. Před každým pečením ji

274 Kč

Skladem poslední 2 kusy