Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

50ks

Výrobní společnost
House of Marie
Straten 15a Oirschot 5688
info@houseofmarie.nl
www.houseofmarie.nl/en

Recenze

Skvěle
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Jedlý papír Frozen II - Ledové království k vystříhnutí 21x14,8cm - Dekora

Jedlý papír k vystřihnutí. Motiv Frozen II. Rozměry 21 x 14,8 cm.

86 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové vločky, bílé 9mm 40g -

Cukrové sypání ve tvaru sněhových vloček v bílé barvě.

81 Kč
202.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Silikonová forma na čokoládu – sněhové vločky 3,5-2,5 cm - Silikomart

Silikonová forma na přípravu 14ti čokoládek ve tvaru různých druhů sněhových vloček.

200 Kč

Skladem 5 ks

Cukrové zdobení bílé perleťové sněhové vločky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení bílé perleťové sněhové vločky. Balení 80 g.

80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Vynikající marcipán 1:5 Aqua Blue 250g - FunCakes

Marcipán modré barvy z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 250 g v balení.

114 Kč
45.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort Elsa bílé šaty 9,5 cm - Bullyland

Figurka na dort Elsa v bílých šatech. Velikost 9,5 cm.

371 Kč

Skladem > 5 ks