Loading...

Cukrové zdobení Rozkvetlá louka 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Rozkvetlá louka. Balení 80 g.
Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

101 Kč
126.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Cukrové posypky Rozkvetlá louka jsou barevné cukrové posypky ve tvaru kytiček a stříbrných perliček, které přenesou vaše pečivo a dezerty na slunnou louku plnou květin a motýlů. Tyto posypky jsou ideální pro zdobení dortů, cupcakes, dortů, dezertů a dalších sladkých pochoutek a dodají jim veselý jarní vzhled. Posypky jsou baleny v praktické nádobě pro snadné dávkování a skladování. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření.Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému. Pokud chcete, aby větší části dekorace drželi například na potahovém dortu, můžete tento druh zdobení k dortům lepit polotuhou čokoládou, nebo glazurou na perníčky. S posypkami pracujte nejlépe nad miskou, či plechem s okrajem."

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Silikonová formička rampouchy 10,5x5,5cm - Cakesicq

Silikonová formička na tvorbu ledových rampouchů.

192 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové dekorace modro-bílé perly 60g - FunCakes

Cukrové zdobení bílo-modrý mix. V balení 60 g.

73 Kč
121.7 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Figurka na dort Elsa bílé šaty 9,5 cm - Bullyland

Figurka na dort Elsa v bílých šatech. Velikost 9,5 cm.

371 Kč

Skladem > 5 ks

Papírový košíček modrý - vločka - Stadter

"Papírové pečicí formičky - košíčky, vzor sněhová vločka. Papírové formičky jsou vhodné na pečení muf

53 Kč

Skladem > 5 ks
-11 %
Ubrus na párty 180 x108cm Frozen - Cakesicq

Ubrus na párty 180 x108cm Frozen - Cakesicq

Ubrus na párty Frozen. Rozměry 180 x 108 cm.
79 Kč
70 Kč

Skladem > 10 ks

Zdobení ozdobný čoko dragées 80g - Happy Sprinkles

Jemně modrá smíchaná s lesklou modrou a stříbrnou.

198 Kč
247.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks