Loading...

Krabička na cukroví s okénkem - vzor dřevo s perníčky 25x15x7cm - Alvarak

Krabička na cukroví s okénkem, vzor perníčku. Rozměry 36 x 22 x 5 cm.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 30.9.2026

67 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Krabička na vánoční cukroví s ozdobným potiskem. Perfektní řešení pro balení a přepravu svátečního pečiva pro vaše zákazníky. Obaly na dorty vyrobené z recyklovaného papíru, takže kromě originálního vzhledu zapadnete i do eko trendu. V současné době je velmi oblíbené pečivo s výrazným zdobením, které je však jemné a náchylné k poškození, zejména pokud je potřeba cukroví převážet. Proto je důležité vybavit se vhodně přizpůsobeným obalem, který vaše pečivo ochrání před případným poškozením. Protože známe specifika cukrářského průmyslu, dobře víme, že rozmanitost pečiva vyžaduje použití vhodných materiálů, ze kterých lze vytvořit odolné krabice na dorty. Obal je bez zápachu a měl příslušné certifikáty potvrzující jeho vhodnost pro potravinářské použití – jen tak si můžeme být jisti, že jsou krabičky na dort zcela bezpečné a nijak nenarušují chuť a vůni pečiva.
Výrobní společnost
Alvarak Group a.s.
Kanadská 775 Planá n. Lužnicí 391 11
alvarak@alvarak.com
www.alvarak.cz

Recenze

Krabička na cukroví vypadá fantasticky!!!
Velmi pěkné
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické vánoční zboží

Cukrové zdobení Duch Vánoc 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Duch vánoc. Balení 80 g.

64 Kč
80 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Košíčky na muffiny vánoční hvězdná obloha 50x32mm - Decora

Košíčky na muffiny s vánočními motivy. Rozměry 50 x 32 mm.

57 Kč

Skladem > 5 ks

Košičky na cupcakes vánoční, 50x32 mm 36ks - Decora

Košíčky na cupcakes s vánočním motivem. Rozměr 50 x 32 mm. Balení 36 ks.

48 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Cukrové zdobení Popelčin sen 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Popelčin sen. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení vánoční hvězdičky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení vánoční hvězdičky. Balení 80 g.

64 Kč
80 Kč / 100g

Není skladem