Loading...

Marcipánová figurka mrkvičky 3,5x2 cm, 60g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka mrkvičky, 60 g. V balení 12 ks
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

122 Kč
203.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Marcipánové mrkvičky poslouží jako jedlá dekorace mrkvového dortu, muffinů, ale i dalších zákusků a cukrářských výrobků. Velikost každé mrkvičky je cca 3,5 cm.

Hmotnost

Balení obsahuje: 60 g

Složení produktu

cukr, mandle (36%), voda, invertní cukrový sirup, udržovač vlhkosti (sorbit, invertáze), alkohol, vaječný bílek, potravinářské barvy: E120, E100, E131, E132, E151, E153, karamelový sirup, E171 (seznam obsažených barev viz etiketa na jednotlivých výrobcích).

Alergeny vejce, skořápkové plody

Země původu

Česká republika

Výrobní společnost
Frischmann Vyškov spol. s.r.o.
P. Bezruče 7 Vyškov 68201
j.smidova@marcipan-vyskov.cz
www.marcipan-vyskov.cz

Technické parametry

Kategorie: Marcipánové figurky na dort
Výrobce Frischmann vyškov
EAN 8595242830512
Kód produktu 3051

Recenze

Mrkvičky OK, akorát na ozdobu mrkvového dortu.
mrkvičky vypadají stejně jako na fotografii nákup dorazil do dvou dnů spokojenost
100 %
Splnilo očekávání. Doporučuji.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Marcipánová figurka Minecraft 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft, 46 g.

93 Kč
202.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Marcipánová žabka s korunkou 3,5x4,5cm - Gunthart

Marcipánová žabka s korunkou 3,5x4,5cm - Gunthart

Marcipánová dekorace na dort žabička.

84 Kč

Skladem > 10 ks
Bestseller
Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ničitel Creper, 56 g.

92 Kč
164.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka bílá slepice 4,5x5 cm, 35g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ve tvaru bílé slepičky od Frischmann Vyškov.

73 Kč
208.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks