Loading...

Marcipánové figurky na dort

Počet produktů: 87
Akce
- 27%
Marcipánová figurka hrající si kočička 6,5x5 cm, 50g šedá

Marcipánová figurka hrající si kočička 6,5x5 cm, 50g šedá

Marcipánová figurka hrající si kočička, 50 g.
81 Kč
59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy
Bestseller
Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ničitel Creper, 56 g.

92 Kč
164.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft Alex 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft Alex, 46 g.

97 Kč
210.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft, 46 g.

93 Kč
202.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka fotbalový míč 4 cm, 90g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka fotbalový míč, 90 g.

111 Kč
123.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 17%
Marcipánové figurky tlapková patrola Tracker 8,5x5 cm - Frischmann vyškov

Marcipánové figurky tlapková patrola Tracker 8,5x5 cm - Frischmann vyškov

112 Kč
93 Kč
155 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Marcipánová figurka mrkvičky 3,5x2 cm, 60g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka mrkvičky, 60 g. V balení 12 ks

122 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka jednorožec 6,5x4 cm, 35g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka jednorožec, 32 g.

87 Kč
248.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka krteček, 100g

Marcipánová figurka krteček, 100 g.

130 Kč
130 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Vyrobeno v Německu
Marcipánová žabka s korunkou 3,5x4,5cm - Gunthart

Marcipánová žabka s korunkou 3,5x4,5cm - Gunthart

Marcipánová dekorace na dort žabička.

84 Kč

Skladem > 10 ks

Marcipánové figurky malí dinosauři 3,5 cm 4ks - Frischmann vyškov

Marcipánové figurky malí dinosauři.

85 Kč
283.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 17%
Marcipánová figurka hroch 5,5x4 cm - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka hroch 5,5x4 cm - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka hroch.
71 Kč
59 Kč
147.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka zavodák 2x6,5 cm, 42g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka závoďák, 42 g.

94 Kč
223.8 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Marcipánová figurka traktor modrý 4,5x7 cm, 65g

Marcipánová figurka traktor modrý, 65 g. 7 x 4 cm

121 Kč
186.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka malé berušky 10ks 2 cm, 27g - Frischmann vyškov

Marcipánové berušky. V balení 10 ks, hmotnost 27 g.

98 Kč
363 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Marcipánová figurka zlatá rybka 3,5x7 cm, 45g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka zlatá rybka, 45 g.

82 Kč
182.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka zajíček se zlomeným ouškem 4x3,5 cm, 14g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka zajíček se zlomeným ouškem, 14 g.

44 Kč
314.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka traktor červený , 65g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka traktor červený, 65 g.

145 Kč
223.1 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus
Vyrobeno v Německu
Zvířátko z marcipánu malé 38x37x43mm 1ks - Gunthart

Zvířátko z marcipánu malé 38x37x43mm 1ks - Gunthart


88 Kč
325.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Marcipánová sova 37x30x40mm - Gunthart

Marcipánová sova 37x30x40mm - Gunthart


77 Kč

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka myšky malé 10ks 1,5x3 cm, 43g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka, myšky malé, 43 g. V balení 10 ks

93 Kč
216.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Marcipánová figurka tučňák 5,5x3,5 cm, 45g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka tučňák, 45 g.

87 Kč
193.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka mat 9,5x5 cm, 58g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka Mat, 58 g.

137 Kč
236.2 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Marcipánová figurka fotbalista, červený dres 8x5 cm 70g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka fotbalista v červeném dresu, 65 g.

100 Kč
142.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka housátko 4x3 cm, 20g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka housátko, 20 g.

43 Kč
215 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka pat 9,5x5 cm, 58g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka Pat, 58 g.

114 Kč
196.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Marcipánová figurka traktor zelený 4,5x7 cm, 65g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka traktor zelený, 65 g.

128 Kč
196.9 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Marcipánová figurka beruška 3x5,5 cm, 32g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka beruška, 32 g.

72 Kč
225 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka koloušek 7,5x4 cm, 30g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka malý koloušek, 30 g.

85 Kč
283.3 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Marcipánové figurky tlapková patrola Sky 5,5x4,5 cm

Marcipánová figurka Tlapková patrola - Skye.

109 Kč
242.2 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Marcipánová figurka hrající si kočička 6,5x4,5 cm, 50g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka hrající si kočička, 50 g.

82 Kč
164 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka zajíček Kolle 5,5x3,5 cm, 15g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka zajíček Kolle, 15 g.

44 Kč
293.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka hněda slepice 4,5x5,5 cm, 35g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ve tvaru hnědé slepičky od Frischmann Vyškov.

60 Kč
171.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Patrik, 40g 6x5,5cm - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka Patrik, 40 g.

67 Kč
167.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka zajíc 9x8 cm, 100g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka zajíc, 100 g.

124 Kč
124 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Marcipánová figurka dalmatin 4x4 cm, 20g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka Dalmatin, 20 g.

51 Kč
255 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.