Loading...

Nafukování balónků héliem Praha

19.6.2018

Hledáte levnou a přitom efektní výzdobu pro zahradní párty, narozeninový večírek svých ratolestí nebo rovnou na svatbu? V takovém případě se obraťte na nás. Nabízíme možnost si u nás pořídit různé druhy balónku nafouknutých heliem. Balonky nafukujeme heliem na počkání v naší kamenné prodejně v Praha 8, Zenklova 433/25

Proč hélium a ne jiné plyny?

Nafukovací balónek lze naplnit mnoha druhy plynu. Prvním je samozřejmě vzduch. Balónek jím sice nafouknete, ale ten se samozřejmě nevznese. Chvíli se dokonce experimentovalo s plněním balónků pomocí vodíku, ale od toho se záhy upustilo. Díky vodíku se sice balónek vznese, ale může se z něj snadno stát třaskavina. Vodík je totiž značně nestabilní a v kombinaci byť i s malou jiskrou může snadno explodovat a poranit lidi v okolí. Helium do balónků se nakonec ukázalo jako tou nejlepší cestou, kterou využíváme i my. Jedná se o jednoatomový plyn, který nemá barvu ani zápach a hlavně, je velmi lehký. Balónek nafouknutý tímto plynem se dokáže vznést do ohromných výšek.

Nejen tradiční balónky

V našem kamenném obchodě si můžete nechat héliem napustit celou řadu balónku. Ty se od sebe samozřejmě neodlišují pouze svou barvou nebo velikostí, ale i tvary. Krom standardních balónků je možné si u nás vybrat i nafouknutí písmenek, čísel a různých postaviček z pohádek nebo komiksových sešitů. Najdete zde balónky pro celou řadu příležitostí. Z nafouknutých písmenek lze složit jméno oslavence, z čísel pak jeho věk. Postavičky z pohádek a komiksů jsou zase velice oblíbené u dětí. Nafukování balónků héliem Praha má skutečně široký výběr.

Balónky z obchodu

Balónky s héliem jsou celosvětovým hitem. Hlavním důvodem je jejich lehkost, se kterou pak mohou dosáhnout takřka stratosféry. Balónky naplněné héliem však už dávno nejsou pouze doménou poutí a různých obdobných akcí, ale můžete si je pořídit i v našem pražském obchodě nebo si můžete vybrat z obrovské nabídky na našem eshopu v kategorii - nafukovací balónky.

@parent