Loading...

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná citrónová - colour mill

Olejová barva na čokoládu a tuky. Vysoce koncentrovaná citronová. Objem 20 ml.
Skladem poslední 1 kus
U vás 5.10.2026

185 Kč
925 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Na rozdíl od konvenčních gelových barev je tato jedinečná barva vhodná do tuků a olejů. Pomocí těchto olejů barvíme a dispergujeme barvení, což vám umožní dosáhnout bohatých a zářivých výsledků.

Objem

Balení obsahuje: 20 ml

Složení produktu

Glycerol E422, řepkový olej, barvivo: E102, emulgátory: E322, E433

Země původu

Austrálie

Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Colour mill
158 Princes Highway NSW 2527
hello@colourmill.com.au
www.colourmill.com.au

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná černá - colour mill


199 Kč
995 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná námořnická modrá - colour mill


190 Kč
950 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná Purple - colour mill

Olejová barva Purple, vysoce koncentrovaná Colour Mill. Balení 20 ml.

203 Kč
1015 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks