Loading...

Colour Mill 20ml

Počet produktů: 46
Akce
- 14%
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná eucalyptus - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná eucalyptus - colour mill

184 Kč
159 Kč
795 Kč / 100ml

Skladem poslední 3 kusy

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná červená - colour mill


190 Kč
950 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná černá - colour mill


199 Kč
995 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná oceán - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná oceán - colour mill


184 Kč

Skladem 5 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná Purple - colour mill

Olejová barva Purple, vysoce koncentrovaná Colour Mill. Balení 20 ml.

203 Kč
1015 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná růžová - colour mill


192 Kč
960 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná modrá obloha - colour mill


193 Kč
965 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná korálová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná korálová - colour mill


184 Kč

Skladem 4 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná malinová - colour mill


193 Kč
965 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná zelená - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná námořnická modrá - colour mill


190 Kč
950 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml světle modrá - colour mill


193 Kč
965 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná žlutá - colour mill


190 Kč
950 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná fialová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná fialová - colour mill


193 Kč
965 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná vínová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná vínová - colour mill


211 Kč
1055 Kč / 100ml

Skladem poslední 3 kusy

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná zelený les - colour mill


209 Kč
1045 Kč / 100ml

Skladem 4 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná modrá kobalt - colour mill

Olejová barva Colour Mill, je vysoce koncentrovaná. Modrá kobalt. Balení 20 ml.

184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem poslední 1 kus
Doprava zdarma
Sada olejových barev 12x20ml - colour mill

Sada olejových barev 12x20ml - colour mill

Sada olejových barev Colour Mill. Balení 12 x 20 ml.

1 833 Kč
763.8 Kč / 100ml

Skladem poslední 2 kusy

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná tmavě růžová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná melounová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná melounová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná čokoládová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem 4 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná Royal - colour mill

Olejová barva Royal, vysoce koncentrovaná Colour Mill. Balení 20 ml.

184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná oranžová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná olivová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná olivová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem poslední 2 kusy
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná fuchsiová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná fuchsiová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná citrónová - colour mill

Olejová barva na čokoládu a tuky. Vysoce koncentrovaná citronová. Objem 20 ml.

185 Kč
925 Kč / 100ml

Skladem poslední 1 kus

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná karamelová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem poslední 3 kusy

Aqua blend 20ml yellow 20ml - colour mill

Aqua blend yellow. Balení 20 ml.

184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem poslední 1 kus

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná Tiffany - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná růžová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem 5 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná lila - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná lila - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem 5 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná limetková - colour mill


166 Kč
830 Kč / 100ml

Skladem poslední 3 kusy
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná Blush - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná Blush - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Aqua blend 20ml orange 20ml - colour mill

Aqua blend orange. Balení 20 ml.

156 Kč
780 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná midnight - colour mill

Olejová barva vysoce koncentrovaná. Midnight. Objem 20 ml.

183 Kč
915 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Olejové barvy Colour Mill jsou skvělou volbou pro všechny, kdo vsází na kvalitu. Obarvíte s nimi jednoduše čokoládu i tuky. Výrobce odstranil všechny složky na vodní bázi a nahradil je oleji vhodnými pro pečení a dorty. Tyto oleje se promísí mnohem lépe než gely na vodní bázi, protože vodu odpuzují oleje ve vašem pečení. Navíc jejich barvy procházejí speciálním mikrofrézovacím procesem, aby se vytvořila barva bez zrn a šmouh. Tyto mikropigmenty umožňují, aby se naše barviva promíchala efektivněji, což znamená, že je potřeba použít méně barviv. Jejich barvy také neobsahují plniva a gumy, které se používají k zahuštění a objemu produktu. Odmítají dělat kompromisy v kvalitě. Jejich barvy se mohou časem usadit. Před použitím je nejlepší lahvičku pořádně protřepat, aby se promíchala. Chcete-li oživit vaše barvy, doporučujeme obarvit a nechat sednout přes noc. U nás najdete tyto barvy ve velkém 100 ml balení, ale i menší 20 ml lahvičky.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.