Loading...
Akce
- 14%
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná eucalyptus - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná eucalyptus - colour mill

Skladem 4 ks
U vás pozítří 30.9.2026

184 Kč
159 Kč
795 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Profesionální barvy na olejová bázi od Australského výrobce Colour Mill. Vzhledem k vysoké koncentraci dané barvy stačí kapka a jednoduše tak docílíte požadovaný odstín.

Barvy jsou vhodné především pro barvení čokolády. S barvou můžete dále obarvit, polevy, těsta, královské glazury, potahovací hmoty, isomalt, jedlé krajky ...

Objem

Balení obsahuje: 20 ml

Složení produktu

Glycerol (E422), řepkový olej, barviva; E172, E133. Emulgátory; E322, E433.

Země původu

Austrálie

Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Colour mill
158 Princes Highway NSW 2527
hello@colourmill.com.au
www.colourmill.com.au

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná černá - colour mill


199 Kč
995 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná námořnická modrá - colour mill


190 Kč
950 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná malinová - colour mill


193 Kč
965 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks