Loading...

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná midnight - colour mill

kosher kosher
halal halal
Olejová barva vysoce koncentrovaná. Midnight. Objem 20 ml.
Skladem > 5 ks
U vás 5.10.2026

183 Kč
915 Kč / 100ml
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Toto fantastické barvivo na bázi oleje Midnight od Color Mill je nejnovější v barvivu. Na rozdíl od běžných gelových barev tato jedinečná směs zachovává tuky a oleje obsažené v máslovém krému, čokoládě a dalším pečivu. Barvy se roztírají pomocí olejů, takže můžete dosáhnout bohatého a zářivého výsledku. Color Mill je velmi vhodný pro barvení např. máslových krémů, švýcarských pusinek, čokolády, dortového těsta, kakaového másla, ganache, fondánu, marcipánu, královské polevy a mnoha dalších.

Objem

Balení obsahuje: 20 ml

Složení produktu

Glycerin E422, barvivo: E172, E132 & E120, emulgátor a stabilizátor: lecitin E322.

Země původu

Austrálie

Další informace

Barva modrá
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Colour mill
158 Princes Highway NSW 2527
hello@colourmill.com.au
www.colourmill.com.au

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná černá - colour mill


199 Kč
995 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná námořnická modrá - colour mill


190 Kč
950 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Novinka
Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná levandulová - colour mill


184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Olejová barva 20ml vysoce koncentrovaná Purple - colour mill

Olejová barva Purple, vysoce koncentrovaná Colour Mill. Balení 20 ml.

203 Kč
1015 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks